דלג על בר עליון
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על ניווט מהיר
דלג על Banners
מתי אתם עושים את זה?
דלג על Banners

לא תאמינו מי תרם למסע ההתנדבות

מסע ההתנדבות לא היה מתאפשר אלמלא התורמים הרבים (צי (הגדלה)

מסע ההתנדבות "ביחד בשבילם. ביחד בשבילנו" היה משימה לוגיסטית לא קטנה. לשמחתנו הרבה, יש למי להודות על העזרה בהפקתו - מאנשים פרטיים ועד לחברות ענק. נשמח אם תגיבו לידיעה זו, וביחד נגרום לתורמים להרגיש בחברה טובה.

ונתחיל:

את האוטובוסים תרמו החברות אמנון מסילות והמוביל ז'ק יולזרי. ותודה גם לירון היסטר על עזרתו בנושא.

מקומות לינה נמצאו באדיבות הישוב שבי ציון ובמרכז הספורט בקריית אליעזר שבחיפה.

גם בנושא המזון קיבלנו תרומות אדיבות, בין היתר מאת: טבעול, נילי סקג'ו מחברת אסמים חבילות שי בע"מ, מנעמים תעשיות מזון בע"מ, מאפיית אגמי שבעכו, מסעדת אסף ארטיזנל, פלאפל בוארון באשקלון, מי עדן, השחר העולה תעשיות ממתקים, רמי לוי שיווק השקמה, קונדיטוריה פאי, מרכז הלחם שבנהריה, קפה גרג לחם ביגה והרדוף תוצרת מזון אורגני.

את השכונה באשקלון לא היינו מצליחים לשפץ ללא ציוד לצביעה ושיפוץ. זו הייתה תרומתם האדיבה של נירלט מקיבוץ ניר עוז, חלומות בצבעים 2004, הבלוק פרץ, אצל צ'וקה וכן טמבורית (כהן יוסף) שבאשקלון.

זוכרים ששימחנו ילדים בבית החולים בנהריה? זוכרים את הפעילויות במרכז הקליטה ובסניף אקי"ם בחיפה? בכל אחד מהמקומות האלה, השארנו המון צעצועים, שנתרמו לנו על ידי צעצועי אדי ורפי ועל ידי חנות מונופול שבנהריה.

יש עוד כמה וכמה תרומות של ציוד לוגיסטי שקיבלנו. לא נפרט כאן מי בדיוק תרם מה, אבל תודתנו שלוחה אל המכינה הקדם צבאית "נחשון" - המדרשה הישראלית למנהיגות חברתית, סימונה שריב ומשפחתה, דני פדר, זאביק נתיב ומיכל גת.

אתם יודעים איפה כל הציוד הזה היה? ברכב הלוגיסטי, שקיבלנו בעזרתו של גילי שריון מחברת בלו סקאי השכרת רכב.

בטח שמתם לב גם לחולצות המסע, שנעשו בעזרת בר אילן הדפסת חולצות, ואולי ראיתם את הכרזה שלנו, שנעשתה בעזרת יהב מתקני פרסום. נספר לכם גם שהפליירים למסע נתרמו על ידי אלבן תעשיות מוצרי דפוס. כמו כן, חולצות, מדבקות, כרזות ופליירים של החיילים החטופים נתרמו על ידי ארגון הבנים.

אגב - אל תדאגו. התורמים גם קיבלו מאיתנו תעודות. ואתם יודעים מי עזר לנו בעניין מסגרות לתעודות? מסגרות שעשוע, וכן גלרייה חנוך שברעננה.

ולבסוף, קיבלנו תרומה כספית אחת. תודה רבה שלוחה לחברת הכנסת ד"ר מרינה סולודקין, על שתרמה מכיסה הפרטי לטובת מסע ההתנדבות שלנו. 
ותודה גם למשתתפים על תרומתם להפקת המסע.

אנא מכם, הגיבו לכתבה זו. הפעם זה חשוב.
לחצו על כפתור "הוסף תגובה" כאן למטה, כדי שהתורמים ירגישו בחברה טובה

הדפסהשליחה לחברהגיבו לכתבה
תגובות
מס. התגובהתוכן התגובה
1. אחת שהתרשמה (8/10/2007 16:39:15)
2. 
תודה לכל התורמים!
מיכל (9/10/2007 13:24:50)
3. הדס (9/10/2007 15:57:40)
4. גלית (19/10/2007 19:15:49)
5. עופרי (28/10/2007 16:14:42)
6. 
כל הכבוד לכם נחשונאים!!!
חניכה בנחשון (27/11/2007 16:22:28)
7. liora (11/03/2009 16:38:37)
דרונט בניית אתרים
מיסודה של עמותת נחשון
עבור לתוכן העמוד
התנדבות