דלג על בר עליון
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על ניווט מהיר
דלג על Banners
מתי אתם עושים את זה?
דלג על Banners

אור בבית

סטודנטים נפגשים בחברה טובה עם דיירי "הבית הקב (הגדלה)

15 סטודנטים מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב השתתפו במסיבת התנדבות בחנוכה: הדלקת נר ראשון ב"בית הקבוצתי" בבאר-שבע, שבו מתגוררים צעירים ובני נוער בעלי צרכים מיוחדים.

הבית הקבוצתי הינו מסגרת דיור בקהילה עבור צעירים הסובלים מפיגור שכלי. הבית ממוקם סמוך לאוניברסיטה וכולל שתי דירות, בכל אחת 8 דיירים ודיירות וצוות המלווה אותם בחיי היומיום. מטרת המסגרת היא לקדם את הדיירים בתחומי החיים השונים על פי יכולותיהם וצרכיהם ולהקנות להם כישורים שיאפשרו להם בעתיד לנהל חיים עצמאיים ככל האפשר.

הסטודנטים הגיעו בשעות ערב החג לבית והתקבלו בחום על ידי דייריו, שטווח גילאיהם נע מ-10 ועד לשנות ה-20 המוקדמות. הדיירים והאורחים הדליקו יחדיו נר ראשון של חנוכה ושרו אוסף שירי חג. לאחר הפסקה לאכילת סופגניות ולביבות נערכו משחקי חברה, ביניהם חידון בנושא חנוכה ו"טלפון שבור". לסיום קינחו המשתתפים בסדרת צילומים משותפת.


"נהניתי מאוד", סיכמה קלי גרנדו (20), סטודנטית אמריקאית מאוניברסיטת דנוור, קולורדו, שמסיימת בקרוב חצי שנה בבן-גוריון במסגרת תוכנית חילופי סטודנטים. "אהבתי את משחקי החברה והשירה, חבל שלא היה יותר זמן לבלות עם הדיירים. לא השתתפתי עדיין במשהו  כזה בישראל והיה מאוד כיף".
"היה כיף וטעים, והכי אהבתי את הטלפון השבור", אמר רוני (10), דייר ב"בית הקבוצתי". חברתו לבית, מזל (20), הסכימה עמו: "הכי נהניתי מה'טלפון השבור', אבל היה  כיף עם כולם".

 

תוכלו להגיב לכתבה על ידי לחיצה על כפתור "הוסף תגובה", כאן למטה 

הדפסהשליחה לחברהגיבו לכתבה
תגובות
מס. התגובהתוכן התגובה
1. 
חבל שלא יכולתי לבוא...
דן מתעשייה וניהול (7/12/2007 00:55:07)
2. הבית הקבוצתי (24/12/2007 15:55:36)
דרונט בניית אתרים
מיסודה של עמותת נחשון
עבור לתוכן העמוד
התנדבות