דלג על בר עליון
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על ניווט מהיר
דלג על Banners
מתי אתם עושים את זה?
דלג על Banners

חוויה אדירה בגן יערה

הגדלה

פעילי חברה טובה כפר סבא תכננו לארגן בט"ו בשבט אירוע התנדבות לילדי גן יערה וגן יערון (המשלב ילדים בעלי לקות שמיעה עם ילדים רגילים). וכך, הגיעה קבוצה של מתנדבים ונכנסה אל תוך הגן - ומיד מצאה את עצמה חוזרת בזמן, 20 שנה לאחור.

בתיה, הגננת המקסימה, הושיבה את כל הילדים (בני שלוש עד חמש) והסבירה להם לאט ובאופן ברור, שהיום חוגגים את ט"ו בשבט. היא הציגה את המתנדבים ואת הפעילות שמתוכננת לאותו היום. הילדים והמתנדבים התחלקו לארבע תחנות, ופעלו יחדיו בכל אחת מהתחנות: בתחנה הראשונה, ישבו ילדים ומתנדבים והכינו עוגת פירות יבשים לכבוד החג. בתחנה השנייה, הנביטו ביחד זרעי שעועית ותירס. בתחנה אחרת נוצרה לה שרשרת מקליפות תפוזים, ובתחנה רביעית יצרו הילדים והמתנדבים עציץ קטן של אמנון ותמר, שאותו עיטרו וקיטשו. לאחר מכן ישבו כל המשתתפים וקראו יחדיו סיפור ילדים, שהוציא את כולם עם חיוך ועם הרגשה נהדרת.

אייל, מתנדב בחברה טובה כפר סבא וממארגני הפעילות, סיפר: "האמת שהעוגה שהכנו הייתה ממש טעימה. מי שמעוניין במתכון יכול לפנות לבתיה הגננת. ובכלל היה כיף גדול לכולם - אבל יודעים מה היה השיא? בקטע מסוים, בתיה הגננת הושיבה אותנו (המתנדבים) על השטיח במרכז הגן לעיני כל הילדים, לחצה על כפתור בטייפ, ואז לצלילי השיר "פזמון ליקינטון" הפעילה אותנו עם כלי נגינה (שליש, פעמונים, תיבת נגינה) כאילו היינו אנחנו הילדים בגן! זה באמת החזיר אותי אחורה..." גם המתנדב שר-אל נהנה מאוד: "הילדים פשוט מקסימים! אין מילים, איזה מתוקים. היה איזה רגע שבערך עשרה ילדים קפצו עליי וכל הזמן כולם רצו לתת לי "כיפים" באותו זמן. זה היה מאתגר בטירוף"

ובתיה הגננת, ששמחה מאוד על הפעילות, הוסיפה: "לא ידעתי שבקרב אנשים צעירים בוערת כזו רוח התנדבות ועשייה, זו פשוט הפתעה נהדרת. תודה רבה - איזה כיף שיש אנשים טובים שבאים לעשות מעשים טובים".

הקליקו והגיבו לכתבה זו

הדפסהשליחה לחברהגיבו לכתבה
תגובות
מס. התגובהתוכן התגובה
1. יזהר כהן (25/01/2008 02:43:44)
2. נחמיה שטרסלר (25/01/2008 02:44:20)
3. 
לא הבנתי אותך.
חבר של נחמיה (25/01/2008 16:14:11)
4. יערה (29/01/2008 19:03:05)
5. ריבי (3/03/2009 02:13:02)
דרונט בניית אתרים
מיסודה של עמותת נחשון
עבור לתוכן העמוד
התנדבות