דלג על בר עליון
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על ניווט מהיר
דלג על Banners
מתי אתם עושים את זה?
דלג על Banners

רגעים חגיגיים במרכז כישורי חיים

איקס-עיגול ט"ו בשבט! (הגדלה)

מרכז כישורי החיים בחדרה של בית אקשטיין הינו מרכז הכשרה להקניה וחיזוק מיומנויות של כישורי חיים לקראת עצמאות בקהילה. החברים במרכז הם משתקמים נפגעי נפש מגיל 18 ועד 65, המעוניינים ללמוד ולהתפתח לקראת השתלבות בקהילה בתחום התעסוקתי-חברתי.

לכבוד ט"ו בשבט הגיעו אל המרכז באמצעות חברה טובה שבעה מתנדבים מקומונת נתניה של "אחריי!" המקבלים חסות מהקרן לידידות, ואליהם הצטרפו  עוד שני מתנדבים מקורס ההכנה לשירות צבאי של ארגון "אחריי!". תשעת הצעירים ערכו סדר ט"ו בשבט עם החברים במרכז כישורי החיים, שרו איתם משירי החג וערכו פעילויות משמחות וחידון ברוח החג.

נוי ברק, שעושה שנת שירות ב"אחריי!", סיפרה על הרעיון מאחורי הפעילות: "רצינו להעביר מסרים עמוקים ומהנים גם לאוכלוסיה עם נכות נפשית. בהתחלה, התרגשתי מאוד - לא יצא לי לעבוד עם אוכלוסיה כזאת קודם. אני חושבת שזה בנה אותי לא מעט".

הנדון: מכתב תודה והוקרה
לכבוד חברה טובה וקומונת "אחריי", אנו חברי דיור מוגן "גשר" חדרה רוצים להביע את תודתנו והערכתנו לתרומתכם, אשר אפשרה למספר גדול של חברים ליהנות ולבלות ערב שמח ונפלא של מסיבת ט"ו בשבט.
שמנו לב להשקעה, למסירות ולרצינות שבה נטלתם על עצמכם את הכנת המסיבה וכל זאת ללא תשלום או תמורה אחרת מצידנו.
יישר כוח, חזקו ואימצו, וכן ירבו כמותכם.

גל מלייב, בוגר שנת שירות ב"אחריי!" והיום מדריך קבוצת הכנה לשירות הצבאי של "אחריי!" בחדרה, התלהב מהתוצאה: "הצלחנו קצת לשבור את השיגרה של החברים, החיוך שיש להם ולנו על הפנים שווה הכל. והשילוב בין בני הנוער עם החברים מהמרכז היה פשוט מעולה ופורה לכל הצדדים". 
רויטל, מדריכת שיקום במקום, הודתה למתנדבים: "היה ערב פורה ומלא תוכן. תודה רבה על כל הפעילות וההכנות, המון תודה". את יום הפעילות סיכם ניר, אחד מהחברים המשתקמים במרכז: "היה ערב נחמד ושמח. הפעילויות היו מעניינות והתאימו למבוגרים וצעירים כאחד. אני בעד עוד שיתופי פעולה כאלה בעתיד!"

הקליקו והגיבו לכתבה זו

הדפסהשליחה לחברהגיבו לכתבה
דרונט בניית אתרים
מיסודה של עמותת נחשון
עבור לתוכן העמוד
התנדבות