דלג על בר עליון
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על ניווט מהיר
דלג על Banners
מתי אתם עושים את זה?
דלג על Banners

זריקת עידוד למעון ויצו באר שבע

מבנה ויצו. קיבל זריקת עידוד (צילום: יוסי רוזנבלום)

יהודית מימון, המנהלת החדשה של מועדון "ויצו" בשכונה ה' בבאר שבע, פנתה אל חברה טובה וביקשה עזרה בשיפור חזותו של המבנה המוזנח. אל המועדון מגיעות נשים מבוגרות, בגילאי 60-80, למפגשים חברתיים ותרבותיים. בין היתר, מתקיימות פעילויות של אומנות, ידיעת הארץ, שיעורי אנגלית, מסיבות בחגים ובימי הולדת ושאר תכנים תרבותיים. בנוסף, מקבלות הנשים מידע רלוונטי לגילן לגבי זכויותיהן והתחום הבריאותי.

יוסי, סטודנט מבאר שבע, הגיע לעזור למועדון, ואליו הצטרפו כעשרה חיילים וחיילות מבסיס שיבטה של חיל התותחנים. החיילים עסקו בצביעת המבנה מבפנים ומבחוץ ואילו יוסי הסטודנט, מושבניק בעל ניסיון בגינון, טיפל בעשבייה סביב המבנה.

יהודית, שהתרגשה מאוד מהגעתם של המתנדבים, התקשרה למנהלת התוכניות של חברה טובה עוד במהלך הפעילות ואמרה: "המתנדבים ששלחתם פשוט מקסימים - כולם נחמדים, הגיעו בזמן ועושים עבודה נהדרת. לא האמנתי שגם צעירים מתנדבים ככה". באותו בוקר התעוררה יהודית במיוחד בשעה חמש, על מנת להכין קוסקוס למתנדבים שיגיעו. בהמשך היום הרעיפה על המתנדבים ארוחת צהריים, עוגיות, מוסיקה, קפה והרבה חום ומילים טובות.

לבסוף הודתה יהודית לחיילים וליוסי הסטודנט: "בחור צעיר עם הרבה מוטיבציה ורצון לעזור ולתמוך בחברה - הגיע לכאן מרצונו הטוב, וגם טיפל בבלון גז שכבר שלושה חודשים אני לא יודעת מה לעשות איתו! יישר כוח".

הקליקו והגיבו לכתבה זו

הדפסהשליחה לחברהגיבו לכתבה
תגובות
מס. התגובהתוכן התגובה
1. עדי (7/07/2008 17:59:43)
דרונט בניית אתרים
מיסודה של עמותת נחשון
עבור לתוכן העמוד
התנדבות