דלג על בר עליון
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על ניווט מהיר
דלג על Banners
מתי אתם עושים את זה?
דלג על Banners

שוק פורים מטורף

דיזינגוף נראה לי כמו רכבת לקריה

מתנדבי חברה טובה ירושלים שיתפו פעולה עם עשרות חיילים המשרתים באזור עיר הבירה ועם מועצת ארגוני המתנדבים של ירושלים, והרימו מסיבת פורים ענקית לחניכי אקי"ם במתנ"ס פיליפ לאון בירושלים.

אולם הספורט של המתנ"ס קושט בשלטים, סרטים צבעוניים, בלונים והמקום כולו הפך ליריד פורים ענקי עם דוכנים של משחקים (מכירים "מחת בערימת שחת"?), איפור, הכנת דברי יצירה והמון כיף. לאורך כל הפעילות הדהדה מוסיקה קצבית באדיבותו של די-ג'יי מתנדב, ובהמשך הערב הייתה הרקדה מלאת שמחה ואנרגיה - ריקודים ביחידים, בזוגות, במעגלים, ברכבת, ובכל צורה שאפשר. חיילים, מדריכים, מתנדבים, חניכים - כולם רקדו ביחד, וכבר לא ניתן היה לזהות מי הוא מי (חוץ מאלה שלבשו מדים). החניכים שמחו, רקדו, ושיחקו בכל המשחקים שבדוכנים. גם החיילים נהנו והכניסו רוח צעירה ונמרצת.

ג'ואי, אחד המתנדבים שארגנו את האירוע, סיפר: "היה ממש מדהים. כל מי שהתנדב נתן כל-כך הרבה לפעילות הזאת. כולם נהנו - המדריכים, הדיירים, כולם רקדו ביחד. החבר'ה של אקי"ם כל הזמן החמיאו לנו, שאלו שאלות וסיפרו על עצמם - היה ממש כיף להיות איתם!"

תודתנו נתונה לאגודה למען החייל על תמיכתם ועזרתם הרבה בהפקת האירוע. ללא עזרתם, מסיבת הפורים בירושלים לא הייתה מצליחה. תודה רבה!

הקליקו כאן והגיבו לכתבה זו

חזרה לעמוד של כל מסיבות "שיא-פורים"

הדפסהשליחה לחברהגיבו לכתבה
דרונט בניית אתרים
מיסודה של עמותת נחשון
עבור לתוכן העמוד
התנדבות