דלג על בר עליון
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על ניווט מהיר
דלג על Banners
מתי אתם עושים את זה?
דלג על Banners

מסיבה פצצתית

קומונת שנת השירות של "אחריי!" בבאר שבע, יחד עם מתנדבי חברה טובה וקבוצה של בני נוער, ערכו יחדיו מסיבת "שיא-פורים" ענקית במתנ"ס נעורים בבאר שבע עבור ילדים בעלי צרכים מיוחדים בגילאי 8-21 מבתי ספר לחינוך מיוחד: אורים, יסודות וגשר.

כשהגיעו החניכים מבתי הספר השונים לאירוע, הם מצאו את המתנדבים מחוץ למתנ"ס, משחקים בכדור. כל חניך נוסף שהגיע הצטרף למשחקי הכדור, עד שהגיע אחרון החניכים מאחרון בתי הספר - ואז נכנסו כולם למסיבה! בפנים חיכתה להם משחקייה עשירה עם תחנות מושקעות: יצירת מסכות, באולינג, הכנת משלוחי מנות, קליעה למטרה, כיסאות מוסיקליים, איפור ועוד. המתנדבים, שחלקם היו מחופשים לליצנים וחלקם התהלך בחום הגדול של הדרום בתוך תחפושות של ארנבים וכלבלבים, קיפצו ושימחו את החניכים, רקדו איתם ואיפרו אותם. לאחר המשחקייה, התקיימה תחרות תחפושות, שבה זכו כולם במקום הראשון! השמחה הייתה גדולה, והובילה למסיבת ריקודים פצצתית, שלא נראתה בשום מועדון מעולם. כמויות השמחה של הילדים והמתנדבים היו מספיקות כדי למלא אצטדיון כדורגל.

הייתה אווירה נהדרת של שמחה ושל שחרור, ואינטראקציה מצוינת בין הילדים מבתי הספר השונים ובין הילדים למתנדבים. סרגיי, הנמצא בעיצומה של שנת שירות ב"אחריי", סיפר: "אני ממש שמח שעשינו את המסיבה הזו עם ילדים מיוחדים כאלה. חשוב להכיר את האוכלוסיה המדהימה - פשוט כי מתאהבים בהם מהפעם הראשונה שעובדים איתם. ואנחנו התאהבנו". הרכזות של בתי הספר הודו למתנדבים על הרעיון, הביצוע, הפרסים, מצב הרוח וכל הכיף והטוב שהביאו איתם. ומה היה הדבר הכי מקסים? לדבריה של בת אל, מדריכת הקומונה של "אחריי" בבאר שבע: "היה פשוט מרגש לראות איך הילדים חיכו יפה בתור להכנת משלוחי המנות, בלי לחץ. פשוט חיכו בכיף. יש לנו כל כך הרבה מה ללמוד מהילדים האלה!"

קומונת שנת השירות של של "אחריי!" בבאר שבע פועלת בחסות הקרן לידידות של הרב יחיאל אקשטיין

הקליקו והגיבו לכתבה זו 

חזרה לעמוד של כל מסיבות "שיא-פורים"

הדפסהשליחה לחברהגיבו לכתבה
תגובות
מס. התגובהתוכן התגובה
1. דנה מעכומונה (20/03/2008 15:51:53)
2. צלילוש (21/03/2008 12:20:06)
דרונט בניית אתרים
מיסודה של עמותת נחשון
עבור לתוכן העמוד
התנדבות