דלג על בר עליון
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על ניווט מהיר
דלג על Banners
מתי אתם עושים את זה?
דלג על Banners

התנדבות לכל גיל

מצווה גדולה. תלמידי "רשיש" מתנדבים עם עמ

את מסיבת "שיא פורים" בפתח תקווה ארגן ילד בן 14 בשם רועי, תלמיד כיתה ח' בחטיבת הביניים "רשיש" בפתח תקווה. רועי מספר: "שמעתי את ים שהרבני מדברת ברדיו, ומספרת על פרויקט שיא-פורים ועל המסיבות לבעלי צרכים מיוחדים שמתקיימות בכל הארץ. היא אמרה שכולם מוזמנים לפנות אל חברה טובה ולעזור בארגון מסיבות. אז חשבתי שאולי גם אנחנו נארגן מסיבת פורים משלנו בפתח תקווה".

וכך הגיעה קבוצה של מתנדבים בני 14 (בליווי כמה מבוגרים אחראים) למועדון של עמותת שק"ל, ובו ילדים הסובלים משיתוק מוחין. תלמידי חטיבת הביניים קישטו את המועדון והביאו תרומות רבות הודות לאדיבותה של עמותת עזר מציון. התלמידים בירכו את ילדי המועדון לכבוד חג הפורים, ואף הנעימו את זמנם בנגינת חצוצרה. לאחר שירת שירי פורים, התקיימה פעילות של יצירה לכבוד חג הפורים - הכנת מסיכות וקישוטים יפים לכבוד החג.

ארוחת הצהרייים שכללה ממתקים רבים ומגוונים הסתיימה יחדיו אף היא, ואז פנו תלמידי בית הספר לצאת מהמועדון, לא לפני שנפרדו בחום מהילדים, המתנדבים והעובדים שבירכו אותם והודו להם מאוד. רגישי האוזן שבינינו הבחינו, כי ביציאה מהמועדון ניגשו אל רועי בשקט כמה מחבריו לכיתה, ולחשו על אוזנו: "כל הכבוד. עשית מצווה גדולה".

הקליקו והגיבו לכתבה זו

חזרה לעמוד של כל מסיבות "שיא-פורים" 

הדפסהשליחה לחברהגיבו לכתבה
דרונט בניית אתרים
מיסודה של עמותת נחשון
עבור לתוכן העמוד
התנדבות