דלג על בר עליון
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על ניווט מהיר
דלג על Banners
מתי אתם עושים את זה?
דלג על Banners

מסיבת פורים כהלכתה

40 דרבוקות. הפתעה מרעישה

מתנדבי חברה טובה הגיעו לעשות שמח לחניכי הוסטל "יעלים" ברמת גן, כחלק מפרויקט מסיבות "שיא-פורים" לאנשים עם צרכים מיוחדים. 40 חניכי ההוסטל, בוגרים הסובלים מפיגור שכלי, שמחו והתרגשו מאוד מהגעתם של המתנדבים.

הייתה זו פעילות התנדבות משמחת שכללה הפעלות ומשחקים כיפיים לחג הפורים, ולאחריהם חגיגת שירים וריקודים. חניכים ומתנדבים רקדו ונהנו, ולא ציפו להפתעות הנוספות שהכינו להם המארגנים: להטוטן מקצועי נכנס והחל להפעיל את הנוכחים עם תרגילי ג'אגלינג של כדורים, מקלות, חישוקים ומכל הבא ליד. החניכים זכו לשחק עם האביזרים השונים, ולמדו לבצע כמה להטוטים. לאחר מכן, נכנסו מדריכים מהספארי ברמת גן עם הפעלה נהדרת - חיות מפוחלצות! החניכים התקרבו אל החיות, התרשמו מהן, ליטפו אותן ואף הצטלמו איתן, תוך כדי קבלת הסברים שונים ממדריכי הספארי. אך ההפתעה הגדולה מכולן הייתה הגעתם של שני אומנים-מוסיקאים, ששלפו 40 דרבוקות קטנות וחמודות, וחילקו לכל חניך וחניך. תוך שניות נוצר מעגל מתופפים, וכולם ניגנו יחדיו בהתרגשות ובהנאה גדולה, ולא נתנו למוסיקאים המוכשרים ללכת.

האווירה הייתה מחשמלת ומשמחת. מדריכי ההוסטל נהנו מאוד לאורך כל הפעילות, הודו על הגעת המתנדבים ושמחו על ההפתעות וההופעות. קרן, מתנדבת שהגיעה להשתתף במסיבה, סיפרה: "היה נפלא! מסיבת פורים כהלכתה. היה שמח כפי שניתן רק בחברת אנשים חמים, מקסימים ומיוחדים שכאלה. נשאר לי טעם מצוין ורצון לעשות זאת שוב". גם גלית הגיעה להתנדב ונהנתה מאוד: "איזה יופי שכולם עשו את הפעילות הזאת מתוך התנדבות, ושכל הכיבוד הנהדר גויס בתרומות. יצאתי בהרגשה מצוינת ונהניתי מאוד!"

הקליקו והגיבו לכתבה זו

חזרה לעמוד של כל מסיבות "שיא-פורים"

הדפסהשליחה לחברהגיבו לכתבה
דרונט בניית אתרים
מיסודה של עמותת נחשון
עבור לתוכן העמוד
התנדבות