דלג על בר עליון
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על ניווט מהיר
דלג על Banners
מתי אתם עושים את זה?
דלג על Banners

מסיבה עם טעם של עוד

חניכת צ'יימס זוכה בבניית ציפורניים מדליקות

קרנבל התנדבות "שיא-פורים" נערך במועדון "צ'יימס" כפר סבא עבור 90 חניכי המקום, במבצע משותף שארגנו מתנדבי חברה טובה, מצב - מרכז הצעירים בכפר סבא וכן תלמידי קרית החינוך "דרור", שהצטרפו ליום של התנדבות .

כבר משעות הבוקר, לבש המועדון כולו אווירת חג: החניכים כולם התחפשו, והוקמו תחנות שונות שאוישו על ידי מתנדבים: קליעה למטרה, באולינג, פינת יצירה, תחנת דיג, פינת איפור, בלונים בצורות ואפילו דוכן של בניית ציפורניים וקליעת צמות. החניכים שמחו לעבור בין התחנות השונות, ליהנות ולשחק כאשר ברקע מוסיקה עליזה ומקפיצה, ולאחר מכן ישבו כולם ואכלו יחדיו ארוחת צהריים שהוגשה על ידי המתנדבים. תלמידי קרית חינוך "דרור" הפתיעו עם סלט פירות מקסים שהכינו בעצמם.

בסיומה של ארוחת הצהריים, הוזמנו כל הנוכחים לחזור לחדר האוכל - שהפך לאולם ריקודים והפעלות! מתנדבים וחניכים רקדו יחד עם שירי הפעלה אירובית כמו "הוקי פוקי" ו"ריקוד הציפורים" -- ושירי ריקודים של חביבת החניכים, שרית חדד. כמה מהחניכים עלו לבמה והצטרפו לשירי שרית חדד בשירה, ואחת החניכות בירכה את המתנדבים והודתה להם על שהגיעו לעשות שמח במועדון. מסיבת הריקודים נמשכה עם התלהבות רבה של כל הנוכחים, והמון תחושה של ביחד: במעגלים, ב"רכבת" ובריקודים בזוגות - כולם רצו להיות על הרחבה ולהשתתף במסיבה. שיתוף הפעולה היה נהדר והשאיר את כולם מחייכים, צוחקים ועם המון טעם של עוד.

הקליקו והגיבו לכתבה זו

חזרה לעמוד של כל מסיבות "שיא-פורים"

הדפסהשליחה לחברהגיבו לכתבה
דרונט בניית אתרים
מיסודה של עמותת נחשון
עבור לתוכן העמוד
התנדבות