דלג על בר עליון
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על ניווט מהיר
דלג על Banners
מתי אתם עושים את זה?
דלג על Banners

מבצע התנדבות של חברה טובה ו"הזן את הכל"

מתנדבי חברה טובה ו"הזן את הכל"

בתוך כל ההמולה של ההכנות לחג הפסח, הגיעו מתנדבי חברה טובה כפר סבא (אליהם הצטרפו גם חברים מרעננה) לסייע בחלוקת מנות מזון למשפחות נזקקות בעיר. גורמי הרווחה בכפר סבא מספרים, כי קיימות משפחות רבות שאין להן היכולת לעמוד בהוצאות החג. משפחות אלה מתקשות לקיים את עצמן בכבוד וזקוקות לתמיכה.

עמותת "הזן את הכל" דואגת, עד כמה שניתן, לשלוח סלי מזון עם מצרכים בסיסיים כגון שמן, סוכר, ירקות, פירות, ביצים, עופות - ובחג הפסח גם מצות. התרומות מגיעות מארגון "לתת", וגם מאנשים פרטיים התורמים לעמותה.

רונאלד קול, יו"ר העמותה, ניצח על מופע התנדבות זה. הוא אסף את המתנדבים, בירך אותם והודה להם בהתרגשות על שהגיעו לסייע למשפחות הנזקקות. לאחר מכן שמעו ממנו המתנדבים סקירה על מצב המשפחות ועל הפעילות המתוכננת להמשך היום. לבסוף חילק רונאלד למתנדבים את הכתובות של המשפחות הנזקקות. כל זוג מתנדבים קיבל 5 כתובות של משפחות והחל להעמיס לרכב סלי מזון, עם העופות, המצות, הביצים ושאר המצרכים. כמות המזון הייתה גדולה מאוד עד שלא נותר עוד מקום במכוניות - וחלק מהמתנדבים חזרו להעמיס שוב ויצאו לדרך.

סלי המזון התקבלו בברכה גדולה על ידי המשפחות - גם השנה, הן יוכלו לעשות את החג בעזרת העמותות השונות שדואגות לכך.

עדית מרעננה, שהגיעה עם ארבעת ילדיה, סיפרה: "האווירה הייתה מדהימה, והאחראים מטעם העמותה היו מקסימים. נהנינו מאוד. חבל שאנו לא מתנדבים יותר!". גם שאר המתנדבים דיווחו שהעבודה הייתה קשה אך מספקת מאוד. גלעד קינן מכוכב יאיר סיפר: "ציפיתי להגיע לפעילות הזו ולגלות סולידריות ואחווה לאנשים אחרים - וזה מה שקרה, במאה אחוז. המפגשים הקצרים עם הנזקקים היו רגעים של שמחה, הוקרה ותודה מצידם לפעילות האנושית הזו. הרגשתי סיפוק ואושר להיות שותף זוטר בפעילות התנדבות כזו".
ונציגי עמותת "הזן את הכל" פשוט לא הפסיקו להתפעל מכל המתנדבים שהגיעו: "הגיעו מתנדבים במספרים שלא ידענו. תודה גדולה לחברה טובה על המתנדבים הרבים, ועל ההתייחסות הטובה כל כך אלינו. חג שמח!"

הקליקו והגיבו לכתבה זו

הדפסהשליחה לחברהגיבו לכתבה
תגובות
מס. התגובהתוכן התגובה
1. 
אנשים טובים
עינת (23/12/2008 23:17:37)
2. עינת (23/12/2008 23:18:40)
דרונט בניית אתרים
מיסודה של עמותת נחשון
עבור לתוכן העמוד
התנדבות