דלג על בר עליון
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על ניווט מהיר
דלג על Banners
מתי אתם עושים את זה?
דלג על Banners

"חיוך של ילד שווה הכל"

מאות ילדים נפגעי טרור ופעולות איבה נהנו עם משפחותיהם ומתנדבים ביום כיף בספארי

מצאנו עצמנו, מתנדבי חברה טובה, ביום כיף עם מאות משפחות הקו המאחד בספארי ברמת גן. עם הגעתנו למתחם לבשנו אפודים צהובים כזיהוי ופתחנו במשימת היכרות עם הילדים. כבר מהרגע הראשון הרגשנו בחום ובאהבה הרבה מצד הילדים עצמם. מתנאל, בן השמונה והחולה בתסמונת נדירה, חיבק אותי שוב ושוב. "כזה הוא", חייכה אמו, אוהב חיבוקים ואנשים".


לאחר דברי הסבר קצרים התחלקנו בין האוטובוסים כך שבכל אוטובוס היו לפחות ארבעה מתנדבים ויצאנו לדרך. פגשנו בנות יענה, היפופוטמים, קרנפים, פילים, ג'ירפות ועוד סוגים שונים של בעלי חיים. הילדים שמחו מאוד למראה החיות ושאלו שאלות רבות על מבנה גופן, אופי חייהן והתנהלותן. החגיגה הגיעה לשיא נוסף כשעשרות אמנים ושחקנים מפורסמים באו גם הם לשמח את הילדים. בין מופע למופע הסתובבו הילדים בין דוכני ההפעלות השונות ונהנו מדברי אוכל ומתיקה. חלק מהדוכנים הופעלו על ידינו. אין כיף גדול מלתת לילדים שעוברים כל כך הרבה ליהנות מההפעלות שהותאמו במיוחד עבורם.


בסוף היום התעניינתי בחוויותו של שותפי להתנדבות, אבי בניאטוב. תשובתו סיכמה את תחושותינו בתיאורו עד כמה נהנה לראות את כל המתנדבים מחייכים בסיפוק יחד עם הילדים ונדהם לגלות מחדש את יכולת הנתינה והשלכותיה.

מבחינתי, המשוואה הייתה ברורה: חיוך של ילד הוא חיוך של מתנדב.


עמותת הקו המאחד מקיימת פעילויות שיא כגון טיולים לאילת, לספארי, בר מצווה לנפגעי טרור, פעילויות ביקור ילדים חולים בבתי חולים ברחבי הארץ. העמותה שואפת להגשים משאלות של ילדים חולים.

אנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחת "הקו המאחד"
ולהתנדב עבור ילדים חולים ומשפחות נפגעות טרור.

לפרטים נוספים:
ישראל שיינפלד
meached@netvision.net.il
0523961414

הדפסהשליחה לחברהגיבו לכתבה
דרונט בניית אתרים
מיסודה של עמותת נחשון
עבור לתוכן העמוד
התנדבות