דלג על בר עליון
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על ניווט מהיר
דלג על Banners
מתי אתם עושים את זה?
דלג על Banners

כלבים רבותיי, כלבים

 
יום אימוץ באשדוד -
 
התקיים ב-4.10. נוכחות חלשה של מאמצים בשל תנועה דלילה בפארק כולו. סך הכל אומצו 4 כלבים. 2 כלבים עברו לאומנה והוחזרו זה מכבר ( לצערינו לקראת סופו של יום האימוץ). תודה לכל המתנדבים שהיו והסיעו ושידכו בין מאמצים לכלבים.
 
יום אימוץ נוסף התקיים ב-6.10. יום האימוץ החל ב-11 והסתיים ב-16. אין מילים להודות לכל מי שהיה. זה היה יום מתיש עם תנועה מרשימה של אנשים בפארק (עד כדי המתנה בכניסה). כל הזמן היו אנשים במתחם הכלבים  וגם היו מתנדבים רבים. אומצו כ-11 כלבים ו-חתול יחיד. היו עוד 4 גורים שהיו אמורים להיות מאומצים אך לפי המלצה מוקדמת הושארו לאומנה.

אין מילים להודות לכל מי שהגיע- כולנו לא הספקנו לאכול אלא לקראת השעה 16:00. כולם עשו זאת באהבה. היה כיף ופתחנו פתח לשיתוף פעולה עתידי. יש לציין שהיתה נציגות של העיריה.
יום אימוץ באשקלוןיום אימוץ באשקלון
יום אימוץ באשקלון -
 
בתאריך ה-6.10 נערך באשקלון יום אימוץ חיות, כחלק מהפנינג חגיגי שקיימה עירית אשקלון ורשות הטבע והגנים בפארק הלאומי באשקלון. המתחם של SOS חיות היה הומה אדם, מתנדבים וכלבים כמו גם תושבי אשקלון והסביבה. כולם אנשים, נשים וטף שהתקשו לבחור את הכלב המתאים לאימוץ. היו כלבים חביבים וגורים חמודים שהדבר שהכי התבקש הוא ללטפם ולאמצם, ולקחת הביתה.
 
מתנדבים הסתובבו בין המאמצים הפוטנציאלים, מסבירים ומראים את "הסחורה" או החיה החביבה. ראיתי מספר אנשים שיצאו עם כלב בקצה הרצועה ובעיקר היתה תכונה רבה ועומס רב בקטע הבירוקרטי וזה סימן טוב.
 
 
הדפסהשליחה לחברהגיבו לכתבה
דרונט בניית אתרים
מיסודה של עמותת נחשון
עבור לתוכן העמוד
התנדבות