דלג על בר עליון
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על ניווט מהיר
דלג על Banners
מתי אתם עושים את זה?
דלג על Banners

צוות תכליתי

צוות ממיקרוסופט בחר לקיים אירוע צוותי בפעילות התנדבותית ובתרומה לקהילה. הפעילות שנבחרה הייתה צביעת הגן הרב תכליתי בשכונת אושיות ברחובות. הגן מטפל בילדים בסיכון ממשפחות קשות יום משעות הבוקר ועד שעות הערב (7:00-19:00). הוא משמש בית חם לילדים מקיים גם פעילויות עם ההורים על מנת לתת להם כלים להתמודדות בחייהם וכהורים.

 

הפעילות החלה במפגש היכרות עם צוות הגן, בו למדנו על פעילויות הגן והאתגרים הרבים איתם מתמודד הצוות המסור. לאחר מכן צבענו מקלט גדול המשמש חדר ג'ימבורי, בצענו תיקוני שפכטל וצבע וצבענו את חדר המבואה. הפעילות התנהלה באווירה חיובית וכולנו נהנינו מעבודת הכפיים. צוות הגן קיבל אותנו בחמימות וליווה אותנו לאורך הפעילות. בנוסף לעבודה שביצענו הבאנו לגן תרומות של בגדי ילדים וצעצועים שהתקבלו בשמחה על ידי צוות הגן אשר דואג לחלוקה למשפחות בצורה דיסקרטית ומכובדת. אנחנו ממשיכים לאסוף תרומות כאלה ונדאג שאלה יגיעו לגן ולמשפחות. כמו כן אנחנו ממשיכים לבדוק אפשרויות נוספות לתרום לגן ודרכו לילדים בסיכון.

 

אני מבקש בהזדמנות זו להודות לכל אנשים אשר תרמו כדי לגרום לאירוע הזה לקרות: לפולינה אשר יזמה את הפעילות והובילה את ההפקה. לדנה ולמיכל שוקרון מחברה טובה שקישרו אותנו עם צוות הגן ודאגו ללוות אותנו לאורך כל הדרך. תודה מיוחדת גם לבועז קידר וצוות מכלול אשר נרתם לסייע לנו וסיפק את החומרים לביצוע העבודה. לבסוף אני מבקש להודות לשי ואייל על התמיכה לאורך כל הדרך, ולצוות על רוח הנתינה ועל ההתגייסות לביצוע הפעילות. אני גאה להיות חלק מצוות אשר נרתם בשמחה לפעילויות חשובות מסוג זה. פעילות זו הייתה חוויה חיובית מאוד עבור הצוות. אני ממליץ בחום, ואשמח מאוד לסייע לצוותים נוספים לקיים פעילויות מסוג זה.

 

הכותב הינו עובד מיקרוסופט שלקח חלק בפעילות ההתנדבותית

 

(צילום: דיאגו אמבון)

הדפסהשליחה לחברהגיבו לכתבה
דרונט בניית אתרים
מיסודה של עמותת נחשון
עבור לתוכן העמוד
התנדבות