דלג על בר עליון
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על ניווט מהיר
דלג על Banners
מתי אתם עושים את זה?
דלג על Banners

שיא-פורים במועדון דוד ילין בפתח תקווה

למועדון דוד ילין של אקי"ם ועיריית פתח-תקווה הגיעה קבוצת מתנדבים מחברה טובה, אליהם הצטרפו בהמשך בני נוער מתנועת הצופים מלאי מרץ, שמחת חיים והמון רצון טוב.
אליחי, רכז האירוע בהתנדבות מטעם חברה טובה, מספר: "הקמנו תחנות הפעלה בחצר תוך תקווה גדולה שהגשם לא יגיע בזמן הלא מתאים. מגוון התחנות היה רב: באולינג, זריקת חצים, קליעת כדור לחור, מבוך, פינג פונג ועוד. כבר בשלב בניית התחנות היה שיתוף פעולה פורה עם חברי המועדון, והבנייה נעשתה באווירה טובה והמון חיוכים"
בחמש לערך נפתח האירוע. המתנדבים שרו ורקדו עם חברי המועדון של אק"ים ואליהם הצטרפו גם חברי מועדון מראש-העין. המתנדבים נראו כחלק אינטגראלי מהצוות המקומי כך שלא ניתן היה להבחין בינם לבין צוות העובדים וההנהלה במקום.

לאחר הריקודים הגיע קובי, מתנדב נוסף אשר היה אחראי על הפעלה באמצעות תיפוף. המתופף חילק מספר דרבוקות ורעשנים לחברי אקי"ם ששיתפו פעולה ושמחו על הרעש הבלתי צפוי. תוך כדי התיפוף חולקו נקניקיות ושתייה אשר נתרמו ע"י טופ מרקט.
ואז כשעמדו כולם לצאת לחצר לשלב הפעילות בתחנות, החל לרדת גשם שאילץ את המתנדבים לשנות את התוכנית. אליחי במהירות רבה הכניס את התחנות פנימה, פיזר את המתנדבים בתחנות והפעילות החלה. באי המועדון נהנו מאוד לעבור בין התחנות ולקבל פרסים, גם כשלא קלעו למטרה. האירוע הסתיים כשהכול שבעים וכיסם מלא במתנות.


חניכי אקי"ם היו סקרנים מאוד, שאלו שאלות ונראו מאושרים לאורך כל הערב. המתנדבים זכו להציץ לעולמם של בעלי הצרכים המיוחדים, ובעיקר שמחו לחגוג עמם את החג ולקבל תנופה וחיזוק להתנדבויות נוספות בעתיד.

תודה רבה לחברת החשמל, שתרמה מכספה לקניית פרסים בתחנות ההפעלה ,תודה לטופ מרקט שתרמה את הכיבוד והשתייה, ותודה גם לתורמים שסיפקו את המשחקים בתחנות ההפעלה השונות.

ואחרונים ומאוד חביבים - תודה לכל המתנדבים!

 

הדפסהשליחה לחברהגיבו לכתבה
דרונט בניית אתרים
מיסודה של עמותת נחשון
עבור לתוכן העמוד
התנדבות