דלג על בר עליון
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על ניווט מהיר
דלג על Banners
מתי אתם עושים את זה?
דלג על Banners

שיא-פורים תש"ע - הסיקורים

מבצע "שיא-פורים: מסיבה כמו בסיפורים" של חברה טובה, בשיתוף עם קרן ישעי-מרפא לחיים, עמותת חיים בדרך ארץ, תוכנית עמ"ן של ג'וינט ישראל והתאחדות הסטודנטים הארצית, הביא את שמחת החג, באמצעות מאות מתנדבים, אל מאות רבות של בעלי צרכים מיוחדים בעשרות ישובים בישראל. לפניכם חלק קטן משלל המראות והחוויות של מבצע ענק זה. אנו מודים לכל המתנדבים, השותפים והתומכים, שסייעו לנו להעניק לכל כך הרבה אנשים בישראל חוויה נהדרת של מסיבת פורים, כמו בסיפורים.   

מבצע "שיא פורים" נערך זו השנה השלישית (הקליקו כאן לסיקור תשס"ט [2009] וכאן לסיקור תשס"ח [2008]) ומוקדש לזכרה של טלי לבר ז"ל.   
 

 
 
 

פורים עם דיירי בית אקשטיין בתל אביב

 
מתנדבי חברה טובה ארגנו מסיבת פורים שמחה ומגוונת בבית אקשטיין בתל-אביב, הוסטל הנותן מענה לאנשים עם צרכים מיוחדים מעל גיל 18 המאובחנים כבעלי אוטיזם ברמת תפקוד בינונית וגבוהה. המתנדבים והדיירים הקימו יחד תחנות הפעלה ונהנו לשחק, לשיר ולרקוד.
 


מסיבת פורים עם שריונרים בכרמיאל

 
השמחה בצפון הגיעה מחיל השריון. קבוצת חיילים החליטה לחגוג את פורים בדרך אחרת, במועדונים לבעלי פיגור ונכויות שונות. הבוקר החל בחגיגה ב"בית גיל" בכרמיאל והמשיך בבית "כיף לי אביב"- מועדונית לילדים ונוער עם צרכים מיוחדים. החיילים רקדו עם הילדים, הלכו איתם לפארק ובעיקר הביאו שמחה וחיוכים בשני המועדונים.
 
 

חיבור מופלא עם דיירי בית גלבוע בקרית אונו

מתנדבי חברה טובה ארגנו מסיבה שהתחילה בקריוקי משובח ומקפיץ, המשיכה בריקודים באווירה של רוקדים עם כוכבים ובתיפופי דרבוקה והסתיימה בשמחת פורים שיצאה מלב המתנדבים וחדרה אל לב הדיירים.

הקליקו לסיפור המלא


חגיגת פורים במועדון התחושון בראש העין

 
התחושון בראש העין הינו ומעדון המקיים פעילות העשרה לילידים עם צרכים מיוחדים. זו במסגרת בלתי-פורמלית, התורמת לשילוב חברתי של הילדים בקהילה ולשיפור מוטורי והתפתחותי של כל ילד. מתנדבי חברה טובה ארגנו לילדים מסיבת פורים שכללה לא רק קעקועים, אינדיאנים, דגים חיים ודרבוקות, אלא גם הופעה של רקדני קפוארה ותחנות עם המון הפעלות.
 

אחריי למסיבת פורים בבית ספר אנוך

מתנדבי חברה טובה ותלמידי תיכון המשתתפים בפעילות של עמותת "אחריי!" הגיעו לבית הספר אנוך בתל אביב וקיימו בו פעילות פורים עם משחקים, איפור, ריקודים ועוד. בבית הספר לומדים ילדים בעלי פיגור קל, הלומדים להיות עצמאיים, להצליח לקשור קשרים חברתיים ולהשתלב בחברה, בקהילה ובעבודה על פי יכולותיהם.

הקליקו לסיפור המלא


שיא-פורים עם אלו"ט באר שבע


מתנדבי חברה טובה נפגשו עם דיירים ומדריכים בכפר האירוסים של אלו"ט בבאר שבע. הפעילות המשותפת כללה משחקים, יצירה, אוכל (פופקורן וצמר גפן מתוק!), ריקודים והמון חיוכים ואהבה. האכפתיות, היוזמה והנתינה של המתנדבים עשו את ההבדל, וכולם יצאו בהרגשה נהדרת.

הקליקו לסיפור המלא

 


משנכנס אדר לרמת בית שמש

 
מתנדבי חברה טובה הגיעו לחגוג את פורים עם ילדי בית-הספר שלב, בית ספר דתי לילדים בכיתות א'-ח' מבית שמש והסביבה, הלוקים בהפרעות התנהגותיות-רגשיות. המתנדבים הפעילו את התלמידים בפעילויות יצירה של הכנת מסכות ורעשנים,שיחקו עמם במשחקים שונים ומהנים, והכניסו אווירה פורימית לבית הספר.
 
 

מסיבה לחברי מועדון אקי"ם בפתח תקווה

 

מתנדבי חברה טובה וצעירים מהצופים קיוו שלא יירד גשם והכינו מסיבה לדיירי מועדון אקי"ם בפתח תקווה שכללה תחנות מושקעות, עם מבוכים, פינג פונג ועוד. כשהגשם ירד בכל זאת, התקיימה בפנים מסיבה רועשת ומהנה, עם משחקים ופרסים.

הקליקו לסיפור המלא

הדפסהשליחה לחברהגיבו לכתבה
דרונט בניית אתרים
מיסודה של עמותת נחשון
עבור לתוכן העמוד
התנדבות