דלג על בר עליון
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על ניווט מהיר
דלג על Banners
מתי אתם עושים את זה?
דלג על Banners

יום מרגש בירושלים

נשיא המדינה, שחקני בית"ר ירושלים ולהקת אוף-שימחעס הם רק חלק משלל ההפתעות שחיכו לילדי בר המצווה
אלופים אמיתיים. ילדי אירוע בר/בת מצווה לנפגעי פעול (הגדלה)

מתנדבי חברה טובה הצטרפו לאירוע בר ובת מצווה ל-100 ילדים נפגעי פעולות איבה, שארגנו עמותת הקו המאחד והארגון היציג של נפגעי פעולות איבה.

הילדים ומשפחותיהם הגיעו בבוקר נרגשים לרחבת הכותל המערבי, שם התקיימה תפילה וקריאה בתורה. לאחר מכן, התקיים טקס במעמד השר לענייני דתות ורב הכותל.

את ארוחת הצהריים סעדו המשפחות והילדים בבניין חברת החשמל בירושלים, שם הנעימה את זמנם גם להקת חברת החשמל בשירה מקסימה. במהלך ארוחת הצהריים, התקיימו הופעות של ליצנים וקוסמים, ושל להקת אוף-שימחעס, שהופיעו כולם בהתנדבות. הפתעה מרגשת במיוחד הייתה ביקור של כוכבי בית"ר ירושלים, שבאו במיוחד לפני אימון כדי לאחל לילדי בר המצווה מזל טוב. גם שחקני הכדורגל התרגשו: "שמחנו לראות את הילדים מאושרים - הם האלופים האמיתיים".

לאחר שקיבלו תיק גדוש במתנות והפתעות, נסעו הילדים ומשפחותיהם לבית הנשיא, ושם פגשו את נשיא המדינה, מר שמעון פרס, ואת כבוד הרב ישראל מאיר לאו, שחיזקו ובירכו את הילדים.

יו"ר הארגון היציג, זאב ראפ, ששכל את בתו באירוע איבה, סיכם בהתרגשות: "היה יום יפה ומוצלח מאוד. אני מודה לכולם, ובמיוחד למתנדבים הנפלאים". גם ישראל שי, יו"ר הקו המאחד, הודה למתנדבים: "מרגישים שנתתם את הלב. בלעדיכם זה לא היה עובד".

מאור, פעיל בחברה טובה, נהנה מאוד מהפעילות:"לא היינו היום במרכז העניינים. היום הזה הוא של הילדים ובשבילם. אנחנו באנו בשקט והיינו "אפורים", עזרנו ברקע, להצלחת האירוע. אחרי שנחשפתי להתרגשות של הילדים, ליחס החם מנציגי הארגונים ולמילות התודה המפרגנות מהמשפחות, אני רק יכול לחכות כבר לפעילות הבאה".

תוכלו להגיב לכתבה על ידי לחיצה על כפתור "הוסף תגובה", כאן למטה.

הדפסהשליחה לחברהגיבו לכתבה
דרונט בניית אתרים
מיסודה של עמותת נחשון
עבור לתוכן העמוד
התנדבות