דלג על בר עליון
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על ניווט מהיר
דלג על Banners
מתי אתם עושים את זה?
דלג על Banners

באתי, נדלקתי!

הגדלה

לפעמים הצורך להתנדב מגיע לא רק מתוך הרצון להעניק, אלא מכאב אישי. "היה לי כלב עד לא מזמן שנפטר ממחלה", אומרת מירי מזרחי שמתנדבת בצער בעלי חיים - חיפה "ההתנדבות עם הכלבים זה הפיצוי שלי".

מירי הגיעה לצער בעלי חיים דרך אתר חברה טובה "יצאתי לגמלאות לפני חודשיים וחיפשתי באינטרנט דרך לתרום, להתנדב, חיפשתי פעילויות. מכיוון שאני מאוד מאוד אוהבת כלבים – החלטתי שאני הולכת על זה. נרשמתי לפעילות והתחלתי ומאז בכל יום ראשון אני באה לפעילות לשעה וחצי – שעתיים ומאוד נהנית".

"עיקר הפעילות היא טיולים עם כלבים", אומרת מזל פרסניאנקו, מזכירת העמותה "יש לנו פה כ-200 כלבים שישמחו לטיול. יש לנו פה מגוון של מתנדבים: החל מתלמידים וכלה בגמלאים".

"אני שמחה לספר שאהבתי את הפעילות שלי בצער בעלי חיים. שמחתי לראות כיצד המקום היקר הזה מוחזק ומטופל ע"י המתנדבים באהבה גדולה לבעלי החיים. אגיע להתנדב במקום מידי יום ראשון, תודה". זהו מכתב התודה המרגש של אחת המתנדבות, שהתנדבה דרך חברה טובה.

על הפעם הראשונה, שבה הגיעה להתנדב יש לה רק מילים חמות "היה מאוד נחמד, התוודעתי לאנשים שם, המתנדבים שם עושים עבודה מצוינת. לקח אותי אחד מהם והראה לי מה לעשות וזאת הייתה הפעם הראשונה שהלכתי עם מתנדב אחר ומאז אני הולכת בעצמי".

ההתנדבות עושה לה רק טוב "עבדתי במקום עבודה 34 שנה והייתי רגילה לסדר יום קבוע. פתאום קשה לשבת בבית ולא לעשות כלום. ההתנדבות נותנת לי מסגרת. אני גם נהנית ממה שאני עושה וגם תורמת. זה גם נותן לי אפשרויות להתנדב גם במקומות אחרים כי אני לא נמצאת שם כל היום".

ההתנדבות בצער בעלי חיים עשתה לה תאבון להתנדב בעוד מקומות "אני רוצה לתרום לקהילה ביישוב שבו אני גרה, קריית ים. אני עוד לא יודעת באיזה תחום. אני רוצה ללכת למרכז הקהילתי שלנו ולבדוק".

אם הסיפור של מירי עושה לכם חשק – תהיו בטוחים שגם בצער בעלי חיים – חיפה ישמחו לראות אתכם "ההתנדבות נותנת הרגשה טובה, סיפוק", אומרת מזל ומזמינה אתכם לבקר במקום "סך הכול עוזרים לבעלי חיים, שהם חסרי בית וגם חתולים, שכן, גם חתולים יש לנו פה. נותן הרגשה טובה".

מתחשק לכם לצאת לטיול קצר עם חברה על ארבע? לפרטים נוספים: מזל שאול צער בעלי חיים - חיפה 04-8729696 

הדפסהשליחה לחברהגיבו לכתבה
דרונט בניית אתרים
מיסודה של עמותת נחשון
עבור לתוכן העמוד
התנדבות