דלג על בר עליון
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על ניווט מהיר
דלג על Banners
מתי אתם עושים את זה?
דלג על Banners

מפגש של דבש

הגדלה

השנה החלטנו להתנדב עם המשפחה שלנו לקראת ראש השנה, שמענו שמתנ"ס ורבר בפתח תקווה מציע דרך חדשה להתנדב - התנדבות משפחות. בתאריך 26.9.11 הגענו אחרי הצהריים, שמונה משפחות, ילדות מבית הספר קפלן וקבוצת ילדים מפנימיית אביב לפעילות התנדבותית במתנ"ס ורבר. כל המתנדבים התאספו כדי להכין עוגות דבש ואגרות ברכה לראש השנה לכל ילדי פנימית אביב בפתח תקווה. העשייה לוותה בנגינה של מתנדב מהשכונה שהפכה לשירת חג משותפת של המשתתפים.

דנה, מנהלת הגיל הרך במתנ"ס לקחה אחריות על אפיית העוגות וחיפשה מתכון מתוק במיוחד לראש השנה.
שלומי, צלם מטעם ג'וינט התנדבות אשר הכח בפעילות סיפר: "רואים שכולם עשו את העבודה מהלב ולא מתוך חובה, אפילו מנהל המתנ"ס הגיע לפעילות עם שלושת בנותיו. האווירה היתה מיוחדת ונעימה ובסוף הפעילות היתה תחושת סיפוק רבה. הרגשה טובה שעשינו משהו למען ילדים שקצת יותר קשה להם מאיתנו.היה כיף לראות. אני רוצה לעשות מודל כזה בירושליים".

לאחר סיום הכנת העוגות ואיגרות הברכה התכנסנו למפגש מוסיקלי והרמת כוסית, הייתה תחושה של קהילתיות ושיתוף.
שירה שקד (10): "מאוד נהנתי בפעילות ואני שמחה שהילדים יקבלו את המשלוחים וישמחו וזה גם קצת יחמם להם את הלב", חברתה אור לידר (10) הוסיפה ואמרה: "אני מקווה שיהיו עוד ארועים שנוכל לתרום למישהו אחר"

יעל דרורי, מתנדבת בתנועת של"מ סיפרה "הייתה הרגשה של כיף בלתי רגיל, את האיגרות ברכה עשינו מדיסקים משומשים, היו המון חומרי יצירה והיה תענוג לעבוד איתם". כל העוגות חולקו למחרת לילדים בפנימיה, בעת ביקור הוריהם של הילדים לקראת החג.

הפעילות הנה חלק מפיילוט ראשון להתנדבות משפחות המשותף לג'וינט התנדבות והחברה למתנ"סים. מטרות הפעילות היו הנגשת המתנ"ס למשפחות חדשות, הרחבת שיתוף הפעולה בין המתנ"ס לבין פנימית אביב והעשרת השיח המשפחתי והנתינה המשפחתית המשותפת.

מתנ"ס ורבר מזמין אתכם להגיע ולהתנדב בארועי התנדבות נוספים לאורך השנה, סביב החגים ובכלל
רוצים להיות חלק מפרויקט התנדבותי חדשני שמחמם את הלב? צרו קשר והצטרפו אלינו
עליזה לידר, מובילה את תחום התנדבות משפחות ברמת ורבר, פתח תקווה  avnerli@bezeqint.net

הדפסהשליחה לחברהגיבו לכתבה
דרונט בניית אתרים
מיסודה של עמותת נחשון
עבור לתוכן העמוד
התנדבות