דלג על בר עליון
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על ניווט מהיר
דלג על Banners
מתי אתם עושים את זה?
דלג על Banners

בואו להגשים חלומות לילדים חולים

"משאלת לב" הוא ארגון בינלאומי של מתנדבים, ששם לו כמטרה להיטיב עם ילדים החולים במחלות קשות, על ידי הגשמת משאלות ליבם. הארגון הגשים כבר יותר מ-180,000 משאלות לילדים חולים בכל העולם. "משאלת לב ישראל" שחוגגת השנה עשור לקיומה, מילאה עד כה יותר מ-1000 משאלות לב של ילדים חולים בכל הארץ. בהגשמת כל משאלה משתתפים הילד ובני משפחתו הקרובים, כדי להעניק לכל המשפחה חוויה של שמחה ואושר בתקופתה הקשה, וכוח להתמודד עם המחלה.

לאחרונה הגשימה משאלת לב שתי משאלות; חנית הגשימה את משאלתה להקליט שיר עם נינט, הזמרת האהובה עליה. חנית ומשפחתה בילו יום שלם מלא בפינוקים: טיפול פנים, איפור, התאמת בגדים וארוחות, הקליטה שיר באולפן הקלטות, פגשה ושמעה את שלומי סרנגה, וגולת הכותרת - נפגשה והקליטה שיר עם נינט.

חאלד בן 3.5 ביקש חדר ילדים חדש לו ולאחותו, הוא קיבל מעבר ל"חדר החדש" המון מתנות: מראה, מצעים, כריות ושמיכות, תיק, נעלים ועוד.

כל המשאלות שמגשים הארגון נולדות בעולמו הפנימי של הילד. לכל משאלה יש את היופי והאופי שלה ומשאלה של האחד אינה דומה למשאלתו של האחר. בין שלל החלומות שהגשמנו ניתן למצוא את אופיר, שקיבל בריכת שחיה פרטית שהוקמה בחצר ביתו, את מיכל, שקיבלה מחשב נייד, את ג'ק, שפגש את האפיפיור ואת מעיין, שקיבלה חדר עם המון בראציות.

מבצע " תרמתי הגשמתי" ממשיך ונשמח אם תפיצו לכל המכרים והחברים שלכם.. מסמסים את הספרה 8 ל- 1222 ותורמים 8 ש"ח להגשמת משאלה של ילד משאלה (למי שיש תמיכת אינטרנט במכשיר יופיע "אריה המשאלות", דמות אנימציה מקסימה שיכולה לשמש גם כשומר מסך). לנוחיותכם, מצ"ב קישור: http://www.pikiliki.co.il/makeawish

ניתן לתרום את נקודות הנוסע המתמיד שלך באל-על ולהגשים משאלת-לב של ילד חולה.אז אל תהססו! בקליק אחד תוכלו לגרום לילד חולה לחייך קצת יותר!

הדפסהשליחה לחברהגיבו לכתבה
דרונט בניית אתרים
מיסודה של עמותת נחשון
עבור לתוכן העמוד
התנדבות