דלג על בר עליון
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על ניווט מהיר
דלג על Banners
מתי אתם עושים את זה?
דלג על Banners

טסט דרונט

גכעגכע גכע עכגכע כע גכעהסכב הסבכ גדכ סגכ עכגע גם באותם מקומות בארץ שבדרך כלל לא רואים בהם את בני העדה בחיי היום יום.

 

הפרויקט יציג את  הקשרים בין בני העדה האתיופית לישראל של היום. מצד אחד גזענות וניכור ומהצד השני שילוב ושיתוף. לא רק דוגמנים ודוגמניות, אלא כל אחד וכל אחת יכולים ומסוגלים להשתתף בפרויקט הצילום הייחודי.  בכל אחד ובכל אחת קיים יופי ואישיות ייחודים לו שבאים לידי ביטוי בצילום, הן מצד המצלם והן מצד המצולם. הפרויקט מזמין גם את אלו שאינם שייכים לבני העדה האתיופית, שמאמינים שהגזענות פסולה מיסודה ואפשר לחיות יחד על אף הפערים תוך התחשבות ושיתוף הדדים.

 


ההתנדבות למען ציבור החולים והנכים בישראל. מאז הקמת הארגון עולה בידיו להגדיל בהתמדה את נפח פעילותו, לשירותם של הסובלים ממצוקה בריאותית – שיש בה סכנת חיים – ולסייע להם ישירות, ביד תומכת ומכוונת, להשיג מימון לטיפולים יקרים ולתרופות נדירות, תוך שאיפה לשוויון ובזכותו של כל אזרח, לקבל סיעוד רפואי הוגן ואיכותי. הפעולות השונות באות לידי ביטוי בהתאמת בעלי מקצוע מתחומי עיסוק שונים לחולים ובהתנדבות למען חסרי אונים שאינם מוצאים את ידיהם ורגליהם בסבך הביורוקרטיה ולכאלה שאינם מסוגלים להתמודד לבד עם אסונם.

המתנדבים פוגשים חולים ופצועים במחלקות האשפוז והשיקום בכל הארץ, מארחים להם חברה טובה, מעשירים שעות פנאי רבות, משלימים חומר לימודי לתלמידים מאושפזים, מפיקים אירועים ושמחות, עורכים מסיבות חג, מעניקים תשומת לב, חום ואהבה, והכל כדי להקל במעט על סבלם וכאבם. יש המתנדבים

למילה ביד תומכת לחץ כאן

למילה עורכים מסיבות לחץ כאן

 

לראש העמוד לחץ כאן

  חוברת וורד
  חוברת פידיאף
הדפסהשליחה לחברהגיבו לכתבה
דרונט בניית אתרים
מיסודה של עמותת נחשון
עבור לתוכן העמוד
התנדבות