דלג על בר עליון
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על ניווט מהיר
דלג על Banners
מתי אתם עושים את זה?
דלג על Banners

ארגוני התנדבות ומיזמים התנדבותיים

שמעתם פעם על ספורט בשם בוצ'ה? גם דריה המתנדבת נחשפה אליו רק החודש באתר חברה טובה: "ראיתי שיש ספורטאים על כיסאות גלגלים, שאני יכולה לתת להם יד במשחקים, ומיד החלטתי להירשם". הכירו את סיפורם המיוחד של השחקנים, הנפגשים מדי שבוע להתאמן בבוצ'ה (או פטאנק בצרפתית) – משחק כדור אשר מותאם למתקשים בתנועה, ומביא גאווה גדולה לישראל.
עמותת הפרדס, עמותה לפיתוח קהילתי בשכונות דרום תל-אביב, מזמינה אתכם לערב התרמה שיערך ב- 23.04.12 בשעה 21:30 במועדון ה"בארבי" בתל אביב, בהשתתפות רמי פורטיס, שלומי שבן, ירמי קפלן ואמיר דדון ובהנחיית מודי בר און, חבר בועד המנהל של העמותה.
בקרוב פסח. במהלך סידור הבית מצאתם בגדים, מכשירי חשמל או פריטים שאתם כבר לא משתמשים בהם ולא יודעים מה לעשות איתם? אולי מישהו אחר יכול להיעזר בהם! תנו לנו לעזור לכם להיפטר מהחפצים המיותרים ולעשות מעשה טוב "על הדרך"
סיפור התנדבות מרגש של בני זוג, קרן ואביתר שבחרו לעזור וללוות את אוכלוסיה המבוגרת בטיפול בחיות המחמד שלהם - קשר שהפך להיות קשר ריגשי עמוק והדדי גם למתנדבים וגם לקשישים. פרוייקט "חברים לעת זקנה" מזמין אתכם להתנדב (הזמנה להתנדב)
יום עיון בנושא התנדבות משפחות - יתקיים בשבוע הבא ביום המשפחה. מיועד למנהלי ארגונים המפעילים מתנדבים, ורוצים ללמוד על המגמה החדשה. מדובר בפעילות מקסימה שמחברת את המשפחה לערכים, את בני המשפחה זה לזה, ואת הקהילה ביחד. הקליקו לפרטים.
הכי כיף לקחת מספר חברים ולנסוע איתם לטייל בצפון בסוף השבוע. לפעמים גם נחמד לאסוף את החברים ולראות סרט ב DVD או לצאת למועדון ביחד.
עמותת פוש מזמינה אתכם, מתנדבים בכל הגילאים להתחבר לילד או ילדה באזור מגוריכם שרוצים ללמוד אך זקוקים לתמיכה.
לקט ישראל הוא ארגון גג המספק מזון ותמיכה ל-290 עמותות מזון ברחבי הארץ. איך מתפעלים את כל זה? לא קל.
כך מספרת שחר המתנדבת בעמותת "שכן טוב". "אין אצלנו שווים יותר ושווים פחות", היא מספרת על העמותה שבה היא מתנדבת. "וכולם, כולל המנכ"ל מתנדבים, אף אחד בעמותה לא מקבל שכר"
" לא ידעתי כמה סיפוק והנאה אקבל מהקשר עם האח הצעיר שלי" אומר עומרי "אח בוגר" בעמותה.
רוצים גם? בואו יש בשפע לכולם.
לעמותת חסדי נעמי התוודעתי רק בשבועות האחרונים. לפני כן היא היתה עבורי רק מודעה עם תמונה של עוף אשר מופצת בכל פינה. לאחר שגיששתי נוכחתי, כי היא יותר מזה. למעשה... הרבה יותר מזה.
בואו לקרוא איך מתמכרים לחווית התנדבות שממלאת באנרגיות חדשות בכל פעם מחדש ומכניסה צבע לחיים

  1. לעמוד הבא

דרונט בניית אתרים
מיסודה של עמותת נחשון
עבור לתוכן העמוד
התנדבות