דלג על בר עליון
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על ניווט מהיר
דלג על Banners
מתי אתם עושים את זה?
דלג על Banners

שותפים לדרך

הפדרציה של ניו-יורק, המגבית היהודית המאוחדת, פועלת מזה 90 שנה ומהווה הכוח מרכזי לתיכנון הפילנטרופיה בקהילה היהודית בניו- יורק.
עמ"ן מפתחת ומקדמת את התנדבות הנוער והצעירים, מתוך אמונה כי לבני הנוער תפקיד חשוב ומשמעותי בעשייה חברתית ובהובלת שינויים בחברה.
מרכז צעירים חיפה נותן מגוון שרותים לצעירים בגילאי 18-35 בתחומים: תעסוקה, מעורבות חברתית, עולים, השכלה, תרבות, שירות לאומי, והכל תחת קורת גג אחת. בתחום המערובות המרכז נותן גב ליוזמות חברתיות, מקיים שולחנות עגולים, מפעיל תוכניות ופרויקטים לקידום המעורבות החברתית בחיפה.
המחלקה פועלת להעמקת המעורבות החברתית והאזרחית של תושבי העיר ולקידום ההתמקצעות של העמותות הפועלות בעיר, תוך עידוד שיתופי פעולה, איגום משאבים ויצירת קהילת מתנדבים הפועלים בעיר למען קהילה וחברה טובה יותר.
מיקרוסופט הובילה את מהפכת המחשוב האישי. כיום היא סוללת את הדרך בתעשיית התוכנה ומחפשת כל העת דרכים חדשות להעשיר את חוויית המשתמשים והדרך בה הם עובדים, לומדים וצורכים מידע ותרבות.
משרד קריאייטיב. שמחים להעניק מילים, צורות וצבעים לחברה טובה.
אתר "שותף" הינו האתר המוביל בארץ למציאת שותפים, בכל תחום ולכל מטרה - עסקים, דירות, טיולים, תחביבים, התנדבויות ועוד... היכנסו עכשיו ומצאו את השותפים המתאימים לכם בלחיצת כפתור.
מוטק'ה הוא אתר הכולל בתוכו רשת חברתית ומציע תכנים ושירותים לבני גיל הזהב.
באתר ניתן למצוא תכנים בתחומים שונים ובהם בריאות, פנאי, טיולים ושירותים כגון הכרויות, מתכונים ופורומים
אתר הדור השלישי מציע מבחר אפשרויות של פעילויות, חוויות ובילויים לגיל השלישי.
האתר מתאים לבני 55+ ומרכז עבור גולשיו את כל המידע אודות פעילות הפנאי לגיל השלישי במקום אחד.
דרונט בניית אתרים
מיסודה של עמותת נחשון
עבור לתוכן העמוד
התנדבות