איך להיות מתנדב ביוניסף

קרן הילדים של האומות המאוחדות (UNICEF) היא ארגון עולמי שמפעיל תוכניות שונות בכל רחבי העולם לשיפור רמת החיים והבריאות של ילדים חסרי זכויות. כדי לפקח על היעילות של הצוותים שלה, היא הקימה משרדים אזוריים ברחבי העולם במיוחד באפריקה, אסיה [1] ומרכז אמריקה.

אם אתה מאלה שרוצים לעשות משהו למען האנושות ומתלהבים מספיק לעבוד למען אחרים ללא כל רצון לתגמול, אז יוניסף היא הפלטפורמה הטובה ביותר עבורך. עם זאת, להיות מתנדב בארגון זה אינו כמו פשוט להיכנס ולהתגייס. תצטרך לעבור הליך מיוחד.

הוראות

1. דע את הסיבה:

תוך כדי התנדבות ב-UNICEF, הדבר החשוב ביותר שעליך לעשות הוא לקבל מידע על עבודתו ומשימתו של הארגון. כדאי לבקר באתר הרשמי שלהם ושם תמצא ספרות על משימתו ועל התחומים שיוניסף מכוונת אליהם. עליך להיות מצויד היטב במידע שימושי וברוח כדי לעבוד עם הארגון הגלובלי הזה.

התנדבות ליתום

2. הרשמו בעצמכם:

עכשיו, כשאין לך בלבול לגבי התרומה של הארגון הזה, הגיע הזמן להיות מתנדב רשום. יוניסף מעודדת את כולם, בני 14 לפחות, להירשם באמצעות מילוי הטופס הרלוונטי באתר. ספק את כל המידע הנדרש ואל תשכח לכלול פרטי התקשרות להמשך התכתבות. על ידי יצירת חשבון התחברות, תוכל לקבל את העדכונים ישירות בתיבת הדואר הנכנס שלך. ישנן אפשרויות שונות זמינות להתנדבות כמו התנדבות באוקראינה או אפריקה.

3. דע את תחומי האחריות בעבודה:

הדבר הבא שאתה צריך לעשות הוא לאסוף את כל המידע על העבודה שלך. נסה לדעת מה אתה אמור לעשות כמתנדב וכיצד תוכל להועיל לאחרים באמצעות מאמץ חסר אנוכיות. עליך להוריד את "תיאור התפקיד" מהאתר הרשמי של UNICEF. יחד עם מסמך זה, תקבל גם עותק של מדיניות הארגון.

4. קבל הדרכה מקוונת:

לאחר ההרשמה, השלב הבא צריך להיות הכשרה מתאימה. אל תדאג; לא תצטרך להשתתף באף מפגש או סמינרים אלא אתה יכול לעשות זאת רק על ידי השתתפות בהדרכות המקוונות של UNICEF.

התנדבות עם בעלי חיים

5. בחר את פעילות ההתנדבות:

UNICEF פועלת לשיפור בריאות הילדים והארגון תמיד זקוק למגייסים טובים, דוברי מוטיבציה, מחנכים וכו'. ניתן לתרום בכל דרך. אם אינך יכול לצאת עם הצוותים, הישאר מאחור והניע אחרים להצטרף למתנדבי יוניסף.

אולי תרצו גם לקרוא את המדריך שלנו בנושא התנדבות בתל אביב כאן.

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים קשורים

מתנדבי האומות המאוחדות

איך למצוא ארגון צדקה מומלץ

ברוכים הבאים לעולם התוסס של הפילנתרופיה בישראל! עם אינספור ארגוני צדקה המוקדשים למטרות מגוונות, מציאת הצדקה המושלמת לתרום לה יכולה להיות מסע מעשיר. בין אם

תוכניות צדקה והתנדבות מובילות בתאילנד השנה

לנסוע לתאילנד לעבודת צדקה

יציאה למסע כדי לנסוע לתאילנד לעבודת צדקה יכולה להיות חוויה מתגמלת להפליא. פנינה זו מדרום מזרח אסיה, הידועה בתרבות העשירה, הנופים היפים והמקומיים הידידותיים שלה,

התנדבות לסטודנטים

התנדבות לסטודנטים

עבודה התנדבותית לתלמידים היא חוויה טרנספורמטיבית שחורגת מעבר ללמידה מסורתית בכיתה. עיסוק בשירות קהילתי לא רק מעצים את התלמידים להשפיע לטובה אלא גם מטפח כישורי

התנדבות בונה ביטחון עצמי והערכה עצמית

הזדמנויות התנדבות וירטואליות

הזדמנויות התנדבות וירטואליות צצו כדרך טרנספורמטיבית עבור אנשים לחולל שינוי, תוך מינוף כוחה של הטכנולוגיה להתחבר, לשתף פעולה ולתרום למטרות שונות ברחבי העולם. בעולם יותר

דילוג לתוכן