בגדים למסירה

אחת השאלות החוזרות על עצמן היא היכן לתרום בגדים למשלוח. יש עמותות שונות שלוקחות תרומות בגדים, חלקן נותנות אותו לאנשים נזקקים ואחרות מוכרות אותו בחנויות יד שנייה ותורמות את הכסף למטרה מסוימת. הנה כמה מהמועדפים שלנו:

ויצו

ויצו נוסדה בשנת 1920 כמענה ישיר לצורכי נשים וילדים בישראל. כיום, ויצו ממשיכה לזהות את צרכי החברה הישראלית ויוצרת פתרונות שיענה עליהם. אחד הפתרונות הללו הוא לקיחת תרומות בגדים, ומכירה חוזרת בחנות יד שנייה שלהם בקינג ג'ורג', כל הכסף שנאסף ניתן לנשים וילדים במצוקה. יש להם פחי הורדה ברחבי תל אביב שבהם אנשים יכולים להשאיר את הבגדים, הנעליים והאקססוריז והם אוספים, יש פח אחד בפינת אבן גבירול עם ארלוזורוב.

בגדים

בית השאנטי

בית השנטי נוסד בשנת 1984 ומשמש הן כבית זמני והן כתמיכה ארוכת טווח לנוער נמלט וחסר בית בסיכון בגילאי 14-21 מכל שכבות האוכלוסייה והמגזרים, ללא הבדל דת, גזע, מין ומין. בית השנטי נתמך בעיקר באמצעות תרומות: 20% מימון ממשלתי של משרד הרווחה ו-80% תורמים פרטיים. הם מקבלים כל מיני תרומות, כדי לתרום ביגוד ניתן לפנות אליהם ולתאם את המשלוח.

מקום אחר

מקום אחר משמש כמקלט זמני לבני נוער בגילאי 13-18. מאות נערים ונערות מגיעים אליהם מדי שנה במצבי קיצון. בין המתבגרים שהם קולטים נמצאים יתומים, ילדים עזובים, ילדי עולים – וכולם מוצאים ב"מקום אחר" בית חם. כדי לתרום מזון, בגדים, רהיטים וכל פריט אחר שהם יכולים להשתמש בהם, צור איתם קשר כדי לתאם את המשלוח שלך.

פיתון לב

פתחון לב פועלת כדי שלא יהיו רעבים, עניים או נזקקים במדינת ישראל. מאז 1998 פיתחון לב, עמותה ללא מטרות רווח [1], עומדת בחזית העלאת מצוקת העניים לסדר היום הציבורי בישראל. לתיאום משלוח לתרומתך, פנה אליהם ישירות.

אמהות עושות את ההבדל

אמהות עושות את ההבדל הוקמה במקור על ידי עולים חדשים לאחר שראו ממקור ראשון את ההתמודדויות היומיומיות העומדות בפני אמהות מוחלשות וילדיהן המתגוררים בתל אביב. הם מקבלים מזון שאינו מתכלה, צעצועי פיתוח, צעצועי חוץ, פאזלים, ספרי כריכה קשה לילדים (עברית או אנגלית), חיתולים, פורמולה (לא נפתחה, לא פג) ודברים אחרים (לפי הצורך). כדי לתרום פריטים ניתן ליצור איתם קשר ולתאם את ההחזרה.

משלוח בגדים

אני שלישי

אני שלישי היא ארגון ללא מטרות רווח שבסיסו בתל אביב, המשתמש בחנות בגדים יד שנייה כאמצעי למתן הזדמנויות לקידום עצמי לבני נוער בסיכון. גיוס נוער בסיכון כאנשי מכירות, אני שלישי מנחה את המשתתפים בתהליך של למידה חווייתית ורכישת מיומנויות. אם מצליחים בחנות, המשתתפים זכאים לזכות במלגה המממנת לימוד מקצוע, הממומן במלואו באמצעות מכירות מהחנות.

כפית של תקווה

'כף של תקווה' הוא ארגון מתנדבים המוקדש לסייע למשפחות שנקלעו לתקופות קשות, על ידי מתן מזון וצרכים בסיסיים אחרים, כמו גם תמיכה רגשית, מראה להם שהם לא לבד. במהלך 12 השנים האחרונות המטרה שלהם הייתה, ועודנה, לאפשר לאנשים האלה לשמור על כבודם היום, תוך מתן תקווה למחר. לתיאום משלוח לתרומתך, פנה אליהם ישירות.

אולי תרצה לקרוא את המדריך שלנו על התנדבות באפריקה כאן.

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים קשורים

מתנדבי האומות המאוחדות

איך למצוא ארגון צדקה מומלץ

ברוכים הבאים לעולם התוסס של הפילנתרופיה בישראל! עם אינספור ארגוני צדקה המוקדשים למטרות מגוונות, מציאת הצדקה המושלמת לתרום לה יכולה להיות מסע מעשיר. בין אם

תוכניות צדקה והתנדבות מובילות בתאילנד השנה

לנסוע לתאילנד לעבודת צדקה

יציאה למסע כדי לנסוע לתאילנד לעבודת צדקה יכולה להיות חוויה מתגמלת להפליא. פנינה זו מדרום מזרח אסיה, הידועה בתרבות העשירה, הנופים היפים והמקומיים הידידותיים שלה,

התנדבות לסטודנטים

התנדבות לסטודנטים

עבודה התנדבותית לתלמידים היא חוויה טרנספורמטיבית שחורגת מעבר ללמידה מסורתית בכיתה. עיסוק בשירות קהילתי לא רק מעצים את התלמידים להשפיע לטובה אלא גם מטפח כישורי

התנדבות בונה ביטחון עצמי והערכה עצמית

הזדמנויות התנדבות וירטואליות

הזדמנויות התנדבות וירטואליות צצו כדרך טרנספורמטיבית עבור אנשים לחולל שינוי, תוך מינוף כוחה של הטכנולוגיה להתחבר, לשתף פעולה ולתרום למטרות שונות ברחבי העולם. בעולם יותר

דילוג לתוכן