התנדבות באפריקה

בימים אלה, טיולי ההתנדבות המובילים באפריקה משרתים כמה מההזדמנויות הטובות ביותר לחולל שינוי בר קיימא בקהילות מעבר לים. עם 54 מדינות, למתנדבים באפריקה יש מגוון רחב של פרויקטים דינמיים וחוויות אפריקאיות לבחירה. במהלך השנים, היו כמה היבטים בעייתיים בעולם ההתנדבות באפריקה. לתוכניות מסוימות יש השפעה מועטה על חייהם של האנשים שהם אמורים לעזור להם. אחרים צוברים מטבעות שמוכרים פחות מחוויות התנדבות כוכבות באפריקה. זו הסיבה שבחירה בארגון מהשורה הראשונה להזדמנויות התנדבות באפריקה היא חיונית. הנה הסגל שלנו של תוכניות ההתנדבות הטובות ביותר באפריקה של השנה!

מה הופך את אלה לתוכניות ההתנדבות ה"טובות" ביותר באפריקה?

לפני שאנחנו נותנים לך את הסקופ על ה-MVP הטובים ביותר של תוכנית ההתנדבות באפריקה, הנה הסיבה שהם תפסו מקום ברשימה שלנו:

התנדבות באפריקה
  • תוצאות מוכחות. תוכניות ההתנדבות הטובות ביותר באפריקה מדדו תוצאות של השפעתן על קהילות אפריקאיות. הם מפקחים ומעריכים כל הזמן את האפקטיביות של הפרויקטים שלהם ויש להם הוכחות מוחשיות לגבות זאת!
  • שותפויות עם מקומיים. עם תוכניות אלה, עבודה משותפת עם קהילות מקומיות היא מרכיב מרכזי בפעולות. הם מעריכים את ההשקעה של הילידים כדי לזהות בצורה הטובה ביותר אילו אזורים זקוקים לסיוע המתנדבים ביותר.
  • הם מנתחים בקפידה כל השמה של מתנדבים. ככל שמתנדב מתאים יותר לפרויקט שלו, כך עבודתו תהיה יעילה יותר. תוכניות ההתנדבות המובילות באפריקה מעריכות מיומנויות ותחומי עניין של מתנדבים ומתאימות אותם לצרכים אזוריים. זה מגביר באופן משמעותי את הסיכויים שלך לקבל גם חווית התנדבות מדהימה ברוטב וגם להצליח בפרויקט שלך.
  • ביקורות מהללות. אתה יודע שתוכנית התנדבות באפריקה הורגת את זה כאשר 95 אחוז מהבוגרים לשעבר שלהם מעריכים חוויה של חמישה כוכבים!

הסיכום שלנו לתוכניות ההתנדבות הטובות ביותר באפריקה בשנים 2023-2024

עכשיו אתה יודע מה הופך תוכנית התנדבות באפריקה לגדולה בכל הזמנים. בדוק מי הגיע למקום הראשון ברשימת תוכניות ההתנדבות הטובות ביותר באפריקה [1]:

1. Connect-123

האם אתה מוכן לצלול לדרום אפריקה וגם זה חיי חוף מדהימים? כמתנדב של Connect-123, אתה יכול לעשות שינוי בחייהם של קפטונים מודרים באמצעות אחד מתשעה פרויקטי פיתוח. לקייפטאון יש נציג של היותה אחת הערים היפות ביותר בכדור הארץ. עם זאת, זה גם מתמודד עם ההשפעות של אי שוויון מסיבי. כל תוכנית מתנדבים של Connect-123 באפריקה מותאמת ללוח הזמנים של המתנדב, כך שתוכל להתחיל את השירות שלך בכל עת של השנה.

מיקום: קייפטאון, דרום אפריקה

פרויקטים פופולריים: איכות הסביבה, שירות לקהילה, חינוך, בריאות, זכויות אדם, עבודה סוציאלית, פיתוח נוער

עלות התוכנית: תשלום קבוע של ~$2450

2. מסעות התנדבות

מה אתה עושה כאשר לתוכנית התנדבותית באפריקה יש ביקורות חיוביות באופן גורף? תחתמו את שמכם על הקו המקווקו, זה מה! כשמדובר בשיתוף פעולה עם קהילות מקומיות בצורה בטוחה, אחראית חברתית ומשפיעה, מסעות התנדבות הם מקצוענים. הם עובדים עם ארגונים בדרום אפריקה, הפיליפינים, הודו ומעבר לכך כדי למלא צרכים באמצעות פרויקטים התנדבותיים איכותיים. מסעות התנדבות הם בחירה נהדרת אם אתם מחפשים מיקומי התנדבות רפואיים באפריקה.

מיקומים: דרום אפריקה

פרויקטים פופולריים: רפואת שיניים, סיעוד, בריאות, רפואה

עלות: החל מ-$1095 לשבועיים

hevratova

3. GoEco

כשמדובר בהתנדבות באפריקה, פרויקטים שנבדקו כהלכה הם חובה! לכן כמתנדב GoEco אתה תהיה בידיים טובות. ארגון זה ידוע בתור חברת תיירות אקולוגית מהשורה הראשונה שמסננת ביסודיות את כל הפרויקטים ההתנדבותיים שלה. הם הצליחו להציע תוכניות סופר זולות כדי לסיים את זה! רוצה להתנדב במסאי מארה או במרפאת בריאות זימבבואה? בחר את טיול ההתנדבות המועדף עליך לאפריקה מתוך הפרויקטים שלהם בעשר מדינות והשאיר את חותם המשמעותי שלך על עולם הפיתוח.

מיקומים: דרום אפריקה, זימבבואה, טנזניה, זמביה, קניה, מוזמביק, מלאווי, מדגסקר, איי סיישל

פרויקטים פופולריים: העצמת נוער, חיות בר, שימור, חינוך, בריאות

עלות: החל מ-$600 לשבוע

4. אפקט אפריקאי

אולי תהיתם איך המקומיים יקבלו את פניכם כמתנדבים. עם African Impact, תשמח לדעת שהארגון לא מפעיל פרויקטים לעבודה התנדבותית באפריקה, אלא אם כן הקהילה אומרת שהיא רוצה שם מתנדבים. וזו הסיבה שהחבר'ה האלה מומחים בכל מה שקשור להתנדבות באפריקה. הנה כמה נתונים סטטיסטיים מרשימים: במשך יותר מעשר שנים, אפריקאי אימפקט הציב למעלה מ-12,000 מתנדבים ב-12 מדינות אפריקאיות!

מיקומים: דרום אפריקה, זימבבואה, זמביה, מלאווי, קניה, טנזניה, מוזמביק, נמיביה, זנזיבר, מדגסקר, איי סיישל

פרויקטים פופולריים: התנדבות קהילתית, שימור

עלות: ~$700 לשבוע

5. מטה מתנדבים בינלאומי

איך נשמע שיש לך מומחה נסיעות בהתנדבות אישית משלך? זו רק אחת מההטבות שתקבלו בהתנדבות באפריקה עם מטה המתנדבים הבינלאומי. אם הכיסים שלך צמודים, אבל הלב שלך במקום הנכון, תוכנית זו ידועה בהיותה מובילה בנסיעות מתנדבות במחיר סביר. הם מנהלים מגוון פרויקטים התנדבותיים בכל רחבי אפריקה התואמים כמעט כל מערך מיומנויות.

מיקומים: דרום אפריקה, קניה, מדגסקר, אוגנדה, טנזניה, גאנה, זמביה, מרוקו.

פרויקטים פופולריים: הוראה, טיפול בילדים, בנייה, פרויקטים התנדבותיים לחיות בר, בריאות

עלות: החל מ-$250 לשבוע

להתנדב עם ילדים

6. פתרונות התנדבות

Aka 'VolSol', החבר'ה האלה מציעים פרויקטים שיגרמו לך לחיות כמו המקומיים! תוך כדי התנדבות, תזכו לבקר בבתים של ילידים ולחלוק ארוחות. עם VolSol, תקבל ניסיון של מתנדב ב-360 מעלות באפריקה אשר יהפוך את עבודתך ליעילה עוד יותר. הפרויקטים הפעילים ביותר שלהם כוללים התנדבות רפואית בדרום אפריקה ועבודה בבית יתומים בגאנה. פרויקטים פועלים בשש מדינות אפריקאיות המכסים מגוון של משימות התנדבות.

מיקומים: גאנה, קניה, מרוקו, דרום אפריקה, טנזניה, אוגנדה

פרויקטים פופולריים: רפואה, טיפול בילדים, העצמת נשים, חיות בר ושימור, אימון ספורט, פיתוח קהילה, חינוך, טיפול בבעלי מוגבלויות

עלות: החל מ-$250 לשבוע

7. פרויקטים בחו"ל

מהיר: למה שווים שני עשורים של פרויקטים התנדבותיים + יעדי פיתוח של האו"ם? חוויה של מתנדב באנגין בחו"ל באפריקה! Projects Abroad מציע טונות של טיולי התנדבות והומניטריים גמישים לאפריקה למשך שבוע עד שנה. אתה תגור עם משפחה מארחת, כלומר תובנה עמוקה על החיים המקומיים. ומכיוון ש-Projects Abroad מחזיקה בפרויקטים שלה לפי מדדי פיתוח בר-קיימא של האו"ם, הצלחת פרויקט ההתנדבות שלך תתחיל עם בסיס חזק.

מיקומים: אתיופיה, גאנה, קניה, מדגסקר, מרוקו, סנגל, דרום אפריקה, טנזניה, טוגו

פרויקטים פופולריים: טיפול בילדים, שימור, הוראה, בנייה, אימון ספורט, חקלאות, אמנויות הבמה והיצירה, תרבות, עבודה קהילתית

עלות: החל מ-$2000 לשבוע

8. Global Vision International (GVI)

GVI השקיעה מעל ~35 מיליון דולר בפרויקטים שלהם ברחבי העולם – 35.מיליון.דולר! בנוסף, באתר שלהם, יש להם נתונים סטטיסטיים ממשיים כדי לגבות את השפעתם על יעדי פיתוח ספציפיים של האו"ם. אם אתם מחפשים טיולים הומניטריים מצוינים לאפריקה, לארגון הזה יש את משחק אפריקה בחו"ל המתנדב בנעילה. GVI היא חיה בעולם תוכנית ההתנדבות באפריקה. כשאתה מצמיד את התוצאות שלהם עם דירוג אישור של למעלה מ-95 אחוזים וההבטחה שלהם לעזור לך לפתח מיומנויות מקצועיות, אתה יודע שעבודת ההתנדבות שלך באפריקה תהיה ניצחון.

מיקומים: גאנה, איי סיישל, דרום אפריקה

פרויקטים פופולריים: שימור חיות בר, פיתוח קהילתי

עלות: החל מ-$1800 לתוכנית

9. אוגנדה האמיתית

אם הזדמנויות חינוך והתנדבות באפריקה הם התשוקות שלך, אוגנדה האמיתית היא הזדמנות סמים. תוכל לשתף פעולה עם מורים אוגנדים בתוכנית הכשרת המורים שלהם. דרך שלבי ההתנדבות המעמיקים של התוכנית של למידה, הוראה משותפת ותכנון, הפרויקט הזה באמת ממחיש את התהליך של בניית חינוך בר קיימא. בנוסף למה שהמורים לומדים, גם אתה תלמד ותיצור חברויות אוגנדה לכל החיים.

הילדים בסיכון

מיקומים: אוגנדה

פרויקטים פופולריים: הוראה

עלות: משתנה

10. קאיה נסיעות אחראיות

כשזה מגיע לנסיעות אחראיות, קאיה מתכוון לעסקים! עם נושא של אתיקה והשפעה קהילתית, קאיה מציעה תוכניות התנדבות ברחבי אפריקה עם משימה של העצמת קהילות באמצעות פרויקטים של פיתוח בר קיימא. והנה עובדה מהנה: 'קאיה' מתורגם ל"בית הרוחני שלי" בזולו, "הנאור" בבודהיזם, ו"אני יכול לעשות את זה" בשפה הווראי הפיליפינית. כמה מגניב זה?!

מיקומים: נמיביה, גאנה, קניה, מוזמביק, דרום אפריקה, סווזילנד, טנזניה, זמביה, זימבבואה

פרויקטים פופולריים: אומנויות, עסקים, קהילה, שימור, בריאות, חינוך

עלות: משתנה

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים קשורים

מתנדבי האומות המאוחדות

איך למצוא ארגון צדקה מומלץ

ברוכים הבאים לעולם התוסס של הפילנתרופיה בישראל! עם אינספור ארגוני צדקה המוקדשים למטרות מגוונות, מציאת הצדקה המושלמת לתרום לה יכולה להיות מסע מעשיר. בין אם

תוכניות צדקה והתנדבות מובילות בתאילנד השנה

לנסוע לתאילנד לעבודת צדקה

יציאה למסע כדי לנסוע לתאילנד לעבודת צדקה יכולה להיות חוויה מתגמלת להפליא. פנינה זו מדרום מזרח אסיה, הידועה בתרבות העשירה, הנופים היפים והמקומיים הידידותיים שלה,

התנדבות לסטודנטים

התנדבות לסטודנטים

עבודה התנדבותית לתלמידים היא חוויה טרנספורמטיבית שחורגת מעבר ללמידה מסורתית בכיתה. עיסוק בשירות קהילתי לא רק מעצים את התלמידים להשפיע לטובה אלא גם מטפח כישורי

התנדבות בונה ביטחון עצמי והערכה עצמית

הזדמנויות התנדבות וירטואליות

הזדמנויות התנדבות וירטואליות צצו כדרך טרנספורמטיבית עבור אנשים לחולל שינוי, תוך מינוף כוחה של הטכנולוגיה להתחבר, לשתף פעולה ולתרום למטרות שונות ברחבי העולם. בעולם יותר

דילוג לתוכן