התנדבות בירושלים

ירושלים, עם ההיסטוריה הענפה שלה וחשיבותה הדתית העמוקה ליהדות, לנצרות ולאסלאם, כבשה את הנפש והנשמה במשך אלפי שנים. הסמטאות העתיקות המפותלות של העיר, השווקים השוקקים והאנדרטאות הדתיות צפויים לרתק כל מבקר. מכיוון שירושלים היא אחד מיעדי הטיול הפופולריים בעולם, ישנם מטיילים רבים שרוצים להישאר זמן רב יותר ולהתנדב בחו"ל בירושלים. כתוצאה מכך, ישנן אפשרויות מדהימות רבות להתנדבות בירושלים.

ישראל – יצירת מרחבים בטוחים לנוער בסיכון

היו חלק מבית הספר הייחודי הזה שמאמין במתן הזדמנות שנייה לבני נוער מוחלשים. בית הספר מורכב מ-100 תלמידים ו-70 מורים ויש לו גם כמות עצומה של משאבים כמו ספרייה, מעבדת מחשבים, סדנת נגרות [1], חדר מוזיקה ואמנות, וגם כמה חיות משק! לתלמידים יש את הקורסים הקבועים שלהם בבית הספר, אבל גם משתתפים בפרויקטים אחרים שבהם ניתנת להם החופש והאחריות לבטא את אופיים האמיתי. אחד הפרויקטים המרכזיים הוא עבודה במשתלה. מתנדבים יעזרו בעיקר במשתלת הצמחים ויש לציין כי למתנדבים אין צורך בידע מוקדם בגננות. תהיה לך הזדמנות ליצור אינטראקציה עם התלמידים וללוות אותם, אבל זה יהיה לא פורמלי והקשרים שתבנה יהיו מתהליך אורגני.

יצירת מרחבים בטוחים לנוער בסיכון

עולם ההתנדבות: תוכניות המתנדבים הטובות ביותר בחו"ל ברחבי העולם

מחפשים ליישם את הכישרון והמומחיות שלכם למטרה טובה? מצא תוכנית התואמת את תחומי העניין והכישורים שלך דרך World Volunteer! הם הפלטפורמה הגדולה ביותר להשוואת מתנדבים בחו"ל ברחבי העולם, המאפשרת לך לחפש ולהשוות הצעות מסוכנויות נסיעות גדולות כמו גם ארגונים לא ממשלתיים עממיים קטנים יותר ומומחים מקומיים ביותר מ-80 מדינות. כל אלה בלחיצה אחת בלבד!

מצא פרויקטים בחיות בר, הוראה, פיתוח קהילה ועוד כמה תחומים אחרים. כל שעליך לעשות הוא לבחור את היעד הרצוי ואת תאריך הנסיעה הרצוי, ומנוע החיפוש שלהם ישווה את התוכניות הטובות ביותר למתנדבים בחו"ל בשמך. בין אם ברצונך לצבור ניסיון בשמורת חיות בר או ללמד אנגלית במנזר, הם סיפקו אותך. עולם ההתנדבות מבטיח יישום קל ומהיר. הם ילוו אותך בתהליך הזה, כמו גם יעזרו לתכנן את הטיול המשמעותי הבא שלך. הם מספקים גישה חופשית לפרויקטים שנבדקו באיכות ואפשרויות גמישות. ואם משהו משתבש, הם קיבלו את הגב שלך עם צוות התמיכה המוסמך שלנו והבטחת ההחזר שלהם.

מתנדב לתמיכה בלמידה

בית הספר האמריקאי של ירושלים (JAS) מחפש מתנדבים בינלאומיים עם זמן, כישרון ותשוקה לעבוד עם תלמידים לאחר הלימודים. לסייע ולהוביל פעילויות חינוכיות בלתי פורמליות במסגרות בית ספר יסודי ותיכוני כאחד. תוכנית זו נותנת מענה לצורך של בית הספר לתמיכה בהתנדבות, משלימה תפקידי הוראה והדרכה. JAS מגדיר התנדבות כללית כ"ביצוע משימות או מתן שירותים לקהילת בית הספר ללא תמורה כספית ובתפקיד שאינו מחליף חבר צוות בתשלום (מורה, עוזר בכיתה, מאמנים או מנהל בית ספר)".

תמיכה בחינוך

בעוד שהתנדבות תומכת למידה יכולה ללבוש צורות רבות בתוך בתי הספר, JAS רואה בתפקיד זה מתן סיוע למורה בכיתה או לצוות בית ספר אחר בתפקיד שאינו מלמד; מתן סיוע בפעילות לאחר שעות הלימודים; עזרה במתן שירותי המזנון של בית הספר וגיוס כספים לבית הספר; סיוע במהלך ימי ספורט בבית הספר, קרנבלים ואירועים אחרים; עזרה בהפעלת מועדון האמנות של בית הספר ומעבדת STEM; וסיוע לצוות בתשלום בשיפורים קלים בבית הספר (למשל צביעה, תחזוקת שטחים).

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים קשורים

מתנדבי האומות המאוחדות

איך למצוא ארגון צדקה מומלץ

ברוכים הבאים לעולם התוסס של הפילנתרופיה בישראל! עם אינספור ארגוני צדקה המוקדשים למטרות מגוונות, מציאת הצדקה המושלמת לתרום לה יכולה להיות מסע מעשיר. בין אם

תוכניות צדקה והתנדבות מובילות בתאילנד השנה

לנסוע לתאילנד לעבודת צדקה

יציאה למסע כדי לנסוע לתאילנד לעבודת צדקה יכולה להיות חוויה מתגמלת להפליא. פנינה זו מדרום מזרח אסיה, הידועה בתרבות העשירה, הנופים היפים והמקומיים הידידותיים שלה,

התנדבות לסטודנטים

התנדבות לסטודנטים

עבודה התנדבותית לתלמידים היא חוויה טרנספורמטיבית שחורגת מעבר ללמידה מסורתית בכיתה. עיסוק בשירות קהילתי לא רק מעצים את התלמידים להשפיע לטובה אלא גם מטפח כישורי

התנדבות בונה ביטחון עצמי והערכה עצמית

הזדמנויות התנדבות וירטואליות

הזדמנויות התנדבות וירטואליות צצו כדרך טרנספורמטיבית עבור אנשים לחולל שינוי, תוך מינוף כוחה של הטכנולוגיה להתחבר, לשתף פעולה ולתרום למטרות שונות ברחבי העולם. בעולם יותר

דילוג לתוכן