התנדבות בתל אביב

התנדבות היא אחת הדרכים הטובות ביותר להחזיר לקהילה, בנוסף זה כיף ואתה זוכה לפגוש אנשים מדהימים בתהליך! יש המון ארגונים מעולים וארגוני צדקה שזקוקים לעזרתך בתל אביב. גלול למטה לקבלת רשימה של כמה מהדרכים הטובות ביותר להתנדב בתל אביב.

התנדבות חברתית יום אחד

OneDay Social Volunteering הוא ארגון מדהים שמארגן אירועי התנדבות של יום אחד. המטרה שלהם היא לאפשר למבוגרים צעירים בגילאי 18-35 להתרועע עם אנשים אחרים בגילם תוך התנדבות בצורה שתתאים ללוח הזמנים היומיומי שלהם. חלק מהאירועים שלהם כוללים התנדבות בארגוני נוער, מקלטים, בתי אבות, ניקיון חופים, אריזות מזון לנזקקים, בניית בתים ועוד!

ניקיון חופים

אלומה

אלומה מסייעת לצעירים וצעירות הנמצאים בצומת של קבלת החלטות מרכזיות – לקראת כניסה למעגל של שירות משמעותי בצבא, השכלה גבוהה ותעסוקה.

מרכז קהילתי יהודי ערבי ביפו

המרכז הקהילתי הערבי-יהודי ביפו, ישראל הוא מתחם מפגש ייחודי הפונה ליותר מ-3,000 חברים יהודים, מוסלמים ונוצרים. ה-AJCC, הממוקם בשכונת עג'מי השולית, מהווה מודל יוצא דופן לפעילות דו קיום בין יהודים לערבים.

La Escuelita en Israel

לה אסקוליטה הוא ארגון חינוך וקהילה הפועל לצד קהילת העובדים הלטיניים בישראל. המטרה היא לשמר את התרבות הלטינית ולסייע להשתלבותם בחברה הישראלית. במקביל לה אסקוליטה מציעה מרכז עזרה בשיעורי בית ומרחב אינטראקציה לילדים ובני נוער הקהילה. הארגון מוקם על ידי מתנדבים לטיניים וישראלים.

הצילו את ליבו של ילד

Save a Child's Heart (SACH) מתקן לבבות ללא הבדל גזע, דת, מין או לאום. כל 29 שעות אחד הרופאים שלהם מציל את חייו של ילד עם מום לב ממדינה מתפתחת במרכז הרפואי וולפסון בישראל. אלפי ילדים חיים היום בגלל קבוצה קטנה של אנשי מקצוע רפואיים שמתנדבים מזמנם ומומחיותם לבצע ניתוחי לב מציל חיים [1] ולהכשיר צוות רפואי מקומי.

מקלט בעלי חיים SPCA

SPCA ישראל קולטת בעלי חיים נטושים ומנסה למצוא עבורם בתים מאמצים. הם מספקים שירותים שונים לקהילה: מרפאה וטרינרית במחירים מסובסדים, פנסיון לחיות מחמד, חילוץ ואיסוף בעלי חיים בצרה ומחלקה לחינוך והכוונה.

התנדבות עם בעלי חיים

אליפלט

החזון של אליפלט הוא להציל את ילדי הפליטים ממעגל הסבל שבו הם לכודים, על ידי הבטחת רווחתם הפיזית והרגשית, קידום התפתחותם והקלת הסתגלותם למערכת החינוך בישראל.

מרכז הנשים של קהילת אריתריאה

המרכז הקהילתי לנשים אריתריאה (EWCC) הוא יוזמה עממית בתל אביב שהוקמה כדי לתמוך ולהעצים נשים פליטות אריתריאה המתגוררות בישראל. הוא היחיד מסוגו בישראל, שפותח ומנוהל באופן עצמאי על ידי נשים מבקשות מקלט מאריתריאה. מטרתן היא לספק לנשים אריתריאה סביבה בטוחה שבה הן יכולות לגשת לתמיכה ולמידע בשפתן.

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים קשורים

מתנדבי האומות המאוחדות

איך למצוא ארגון צדקה מומלץ

ברוכים הבאים לעולם התוסס של הפילנתרופיה בישראל! עם אינספור ארגוני צדקה המוקדשים למטרות מגוונות, מציאת הצדקה המושלמת לתרום לה יכולה להיות מסע מעשיר. בין אם

תוכניות צדקה והתנדבות מובילות בתאילנד השנה

לנסוע לתאילנד לעבודת צדקה

יציאה למסע כדי לנסוע לתאילנד לעבודת צדקה יכולה להיות חוויה מתגמלת להפליא. פנינה זו מדרום מזרח אסיה, הידועה בתרבות העשירה, הנופים היפים והמקומיים הידידותיים שלה,

התנדבות לסטודנטים

התנדבות לסטודנטים

עבודה התנדבותית לתלמידים היא חוויה טרנספורמטיבית שחורגת מעבר ללמידה מסורתית בכיתה. עיסוק בשירות קהילתי לא רק מעצים את התלמידים להשפיע לטובה אלא גם מטפח כישורי

התנדבות בונה ביטחון עצמי והערכה עצמית

הזדמנויות התנדבות וירטואליות

הזדמנויות התנדבות וירטואליות צצו כדרך טרנספורמטיבית עבור אנשים לחולל שינוי, תוך מינוף כוחה של הטכנולוגיה להתחבר, לשתף פעולה ולתרום למטרות שונות ברחבי העולם. בעולם יותר

דילוג לתוכן