התנדבות כמשפחה: 7 הזדמנויות להחזיר ביחד

התנדבות כמשפחה היא דרך מצוינת להתחבר לקהילה שלך ואחד עם השני. פנו זמן למה שהכי חשוב בקיץ הזה עם פעילויות ההתנדבות המהנות והידידותיות למשפחות האלה.

1. ארגנו מסע אוכל קהילתי

אירוח מסע אוכל קהילתי הוא הזדמנות מצוינת ליצור קשר עם השכנים שלך ולהכיר חברים חדשים! עם הדרישות ההולכות וגוברות מבנקי המזון, כל תרומה נחשבת, והתרומה שלך יכולה לעשות הבדל משמעותי.

2. תהיו יצירתיים עם קלפים

ילדים אוהבים אומנות ומלאכת יד, אז למה לא לתעל את כישרונותיהם היצירתיים למעשי חסד? מאות ארגונים מחפשים כרטיסים תוצרת בית למגוון קבוצות, לרבות חולי אלצהיימר, חולי הוספיס ובעלי מוגבלויות.

מתנדבי האומות המאוחדות

3. סרבל לתרומה

יש לכם בית מלא בספרים וצעצועים שהילדים שלכם כבר לא משתמשים בהם? תרגלו את אומנות השחרור על ידי תרומה משותפת. קח את זה צעד אחד קדימה על ידי אירוח נסיעת צעצוע או ספר בבית הספר של ילדך.

קרא גם את המדריך שלנו על התנדבות בירושלים כאן.

4. ברוך הבא חיית מחמד אומנה

טיפוח חיית מחמד יכול להכניס שמחה והתרגשות לביתכם ובמקביל ללמד את ילדיכם שיעור באחריות. חשוב להדגיש כי בעל החיים רק מבקר לפני שהוא מוצא את ביתו הנצחי.

5. לחוות את השמחה שבחיבור עם קשיש

מתן חברות בשיחת טלפון קצרה, מכתב או ביקור וירטואלי יכול להאיר את היום של מישהו מאוד, והמשפחה שלך עשויה ללמוד משהו חדש ממבוגר מבוגר עם רקע שונה.

6. להיות אלוף בספרייה המקומית שלך

התנדבות בספרייה המקומית שלך היא דרך מצוינת לתמוך בקהילה שלך ולטפח את אהבת הקריאה. הספריות תמיד מחפשות מתנדבים שיעזרו במגוון משימות, החל ממדפים של ספרים ועד סיוע באירועים. אולי אפילו תמצאו ספר נהדר שתהנו לקרוא ביחד!

7. צעד לעבר עתיד טוב יותר

תחושת הקהילה והמטרה שמקורה בהצטרפות לטיול התרמה היא באמת מרוממת. אז קח את נעלי ההליכה שלך, כנס את המשפחה והחברים שלך, ועשה את ההבדל תוך כדי הנאה מיום יפה בחוץ!

לא משנה איך תבחרו להתנדב, מה שחשוב הוא שאתם עושים את זה ביחד.

קרא גם את המדריך שלנו על התנדבות בצהל כאן.

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים קשורים

מתנדבי האומות המאוחדות

איך למצוא ארגון צדקה מומלץ

ברוכים הבאים לעולם התוסס של הפילנתרופיה בישראל! עם אינספור ארגוני צדקה המוקדשים למטרות מגוונות, מציאת הצדקה המושלמת לתרום לה יכולה להיות מסע מעשיר. בין אם

תוכניות צדקה והתנדבות מובילות בתאילנד השנה

לנסוע לתאילנד לעבודת צדקה

יציאה למסע כדי לנסוע לתאילנד לעבודת צדקה יכולה להיות חוויה מתגמלת להפליא. פנינה זו מדרום מזרח אסיה, הידועה בתרבות העשירה, הנופים היפים והמקומיים הידידותיים שלה,

התנדבות לסטודנטים

התנדבות לסטודנטים

עבודה התנדבותית לתלמידים היא חוויה טרנספורמטיבית שחורגת מעבר ללמידה מסורתית בכיתה. עיסוק בשירות קהילתי לא רק מעצים את התלמידים להשפיע לטובה אלא גם מטפח כישורי

התנדבות בונה ביטחון עצמי והערכה עצמית

הזדמנויות התנדבות וירטואליות

הזדמנויות התנדבות וירטואליות צצו כדרך טרנספורמטיבית עבור אנשים לחולל שינוי, תוך מינוף כוחה של הטכנולוגיה להתחבר, לשתף פעולה ולתרום למטרות שונות ברחבי העולם. בעולם יותר

דילוג לתוכן