9 מקומות להתנדב מהבית

מגיפת הקורונה החזיקה הרבה מאיתנו בבית במשך זמן רב יותר ממה שמישהו יכול היה לצפות, ועם כל הזמן הנוסף הזה בתוך הבית, קל להרגיש קצת חסר מטרה. אם אתם מחפשים תחושת מטרה בתוך הכאוס, שקול התנדבות מקוונת בבטחה מהנוחות של ביתכם.

התנדבות מקוונת מאפשרת לך לתרום את הזמן הווירטואלי שלך למרחב מטרה חשוב, מה שאומר שאתה יכול לעשות את ההבדל גם אם אינך יכול ללכת פיזית למקום להתנדב. עיין ברשימה שלנו למטה כדי ללמוד על כמה דרכים שונות שבהן תוכל ליצור השפעה על IRL באמצעות פעולה מקוונת.

1. מתנדבי האומות המאוחדות

אם אתה מחפש לקחת את ההתנדבות המקוונת שלך ברחבי העולם, זה המקום להתחיל. UNV מחבר אותך עם ארגונים הפועלים למען שלום ופיתוח הזקוקים למיומנויות כמו מחקר, כתיבה, אמנות ועיצוב. יש כבר למעלה מ-12,000 מתנדבים מ-187 מדינות המלוות את כישרונותיהם לארגונים ברחבי העולם.

מתנדבי האומות המאוחדות

2. Catchafire

כלי חיפוש מתנדבים זה מיועד אך ורק לפרויקטים התנדבותיים מקוונים. לכל אחד מהם יש ציר זמן שיכול לנוע בין שעה לכמה שבועות. אז בין אם יש לכם אחר צהריים או כמה, תוכלו לעזור ללא מטרות רווח במשימות כמו כתיבת מכתבי תודה או עריכת תמונות.

3. מתנדבי Smithsonian Digital

מוסד הסמיתסוניאן הוא מתחם המוזיאון, החינוך והמחקר הגדול בעולם, אבל אפילו הם יכולים להעזר במעט עזרה לפעמים. עזור להפוך את האוספים שלהם לנגישים יותר על ידי התנדבות מקוונת לתמלול מסמכים היסטוריים או עריכת מאמרי ויקיפדיה הקשורים לממצאים ולמחקר שלהם.

4. מפענחי אמנסטי

רשת זו של מתנדבים דיגיטליים, המופעלת על ידי אמנסטי אינטרנשיונל, מסייעת בביצוע מחקר על הפרות זכויות אדם גלובליות. מתנדבים השתמשו בטלפונים ובמחשבים שלהם כדי לאמת את המיקום של דליפת נפט, למצוא עדויות לתקיפות מל"טים ולסמן ציוצים פוגעניים לנשים פוליטיקאיות בהודו.

5. מתרגמים ללא גבולות

לאלו ששולטים ביותר משפה אחת, בדוק את העמותה הזו המשלבת כישורי שפה עם סיוע הומניטרי. מתנדבים מספקים תרגומים (10 מיליון מילים בשנה!) לארגונים בינלאומיים המתמקדים בסיוע במשבר, בריאות וחינוך.

6. שורת טקסט משבר

הנה דוגמה מושלמת לשימוש בטכנולוגיה לתמיד. הפוך למתנדב כדי לעזור ל-Crisis Text Line להמשיך להציע תמיכה חינם, 24/7 למי שנמצא במשבר. אם אתה לפחות בן 18 ויכול להתחייב להתנדב ארבע שעות בכל שבוע, אתה יכול להגיש בקשה להכשרה בחינם.

7. Zoouniverse

Zooniverse היא פלטפורמה למחקר מופעל על ידי אנשים, שממש לא היה אפשרי (או מעשי) ללא עזרתם של מתנדבים מקוונים. הקדישו כמה או מעט זמן שתרצו בזיהוי בעלי חיים בסכנת הכחדה, סיווג מערכות גלקסיות או תמלול כתבי יד שייקספיריים.

Zoouniverse

8. פרויקט גוטנברג

נוסדה בשנת 1971, ייתכן שזה רק מאמץ ההתנדבות הווירטואלי שהתחיל את הכל. המטרה היא ליצור את הספרייה הדיגיטלית הגדולה ביותר, ועד כה הם צברו 59,000 ספרים אלקטרוניים בחינם. התנדב על ידי תרומת חומרים זכאים, תמלול ספרים לטופס דיגיטלי או הגהה של עבודות של אחרים.

9. DoSomething.org

DoSomething מעצימה צעירים לחולל שינוי חברתי הן באינטרנט והן מחוץ. התנדב מקוון באמצעות אחד מהקמפיינים שלנו כדי לעזור בפתרון בעיות בעולם האמיתי. חברי DoSomething השתמשו באינטרנט כדי לדחוף בהצלחה את אפל לגוון את האימוג'ים שלהם, לשנות את ההגדרה המילונית של "שחור/שחור", וליצור מדריך לבריאות הנפש המופעל על ידי נוער לסטודנטים ברחבי הארץ.

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים קשורים

מתנדבי האומות המאוחדות

איך למצוא ארגון צדקה מומלץ

ברוכים הבאים לעולם התוסס של הפילנתרופיה בישראל! עם אינספור ארגוני צדקה המוקדשים למטרות מגוונות, מציאת הצדקה המושלמת לתרום לה יכולה להיות מסע מעשיר. בין אם

תוכניות צדקה והתנדבות מובילות בתאילנד השנה

לנסוע לתאילנד לעבודת צדקה

יציאה למסע כדי לנסוע לתאילנד לעבודת צדקה יכולה להיות חוויה מתגמלת להפליא. פנינה זו מדרום מזרח אסיה, הידועה בתרבות העשירה, הנופים היפים והמקומיים הידידותיים שלה,

התנדבות לסטודנטים

התנדבות לסטודנטים

עבודה התנדבותית לתלמידים היא חוויה טרנספורמטיבית שחורגת מעבר ללמידה מסורתית בכיתה. עיסוק בשירות קהילתי לא רק מעצים את התלמידים להשפיע לטובה אלא גם מטפח כישורי

התנדבות בונה ביטחון עצמי והערכה עצמית

הזדמנויות התנדבות וירטואליות

הזדמנויות התנדבות וירטואליות צצו כדרך טרנספורמטיבית עבור אנשים לחולל שינוי, תוך מינוף כוחה של הטכנולוגיה להתחבר, לשתף פעולה ולתרום למטרות שונות ברחבי העולם. בעולם יותר

דילוג לתוכן