9 מקומות להתנדב מהבית

מגיפת הקורונה החזיקה הרבה מאיתנו בבית במשך זמן רב יותר ממה שמישהו יכול היה לצפות, ועם כל הזמן הנוסף הזה בתוך הבית, קל להרגיש קצת חסר מטרה. אם אתם מחפשים תחושת מטרה בתוך הכאוס, שקול התנדבות מקוונת בבטחה מהנוחות של ביתכם.

התנדבות מקוונת מאפשרת לך לתרום את הזמן הווירטואלי שלך למרחב מטרה חשוב, מה שאומר שאתה יכול לעשות את ההבדל גם אם אינך יכול ללכת פיזית למקום להתנדב. עיין ברשימה שלנו למטה כדי ללמוד על כמה דרכים שונות שבהן תוכל ליצור השפעה על IRL באמצעות פעולה מקוונת.

1. מתנדבי האומות המאוחדות

אם אתה מחפש לקחת את ההתנדבות המקוונת שלך ברחבי העולם, זה המקום להתחיל. UNV מחבר אותך עם ארגונים הפועלים למען שלום ופיתוח הזקוקים למיומנויות כמו מחקר, כתיבה, אמנות ועיצוב. יש כבר למעלה מ-12,000 מתנדבים מ-187 מדינות המלוות את כישרונותיהם לארגונים ברחבי העולם.

מתנדבי האומות המאוחדות

2. Catchafire

כלי חיפוש מתנדבים זה מיועד אך ורק לפרויקטים התנדבותיים מקוונים. לכל אחד מהם יש ציר זמן שיכול לנוע בין שעה לכמה שבועות. אז בין אם יש לכם אחר צהריים או כמה, תוכלו לעזור ללא מטרות רווח במשימות כמו כתיבת מכתבי תודה או עריכת תמונות.

3. מתנדבי Smithsonian Digital

מוסד הסמיתסוניאן הוא מתחם המוזיאון, החינוך והמחקר הגדול בעולם, אבל אפילו הם יכולים להעזר במעט עזרה לפעמים. עזור להפוך את האוספים שלהם לנגישים יותר על ידי התנדבות מקוונת לתמלול מסמכים היסטוריים או עריכת מאמרי ויקיפדיה הקשורים לממצאים ולמחקר שלהם.

4. מפענחי אמנסטי

רשת זו של מתנדבים דיגיטליים, המופעלת על ידי אמנסטי אינטרנשיונל, מסייעת בביצוע מחקר על הפרות זכויות אדם גלובליות. מתנדבים השתמשו בטלפונים ובמחשבים שלהם כדי לאמת את המיקום של דליפת נפט, למצוא עדויות לתקיפות מל"טים ולסמן ציוצים פוגעניים לנשים פוליטיקאיות בהודו.

5. מתרגמים ללא גבולות

לאלו ששולטים ביותר משפה אחת, בדוק את העמותה הזו המשלבת כישורי שפה עם סיוע הומניטרי. מתנדבים מספקים תרגומים (10 מיליון מילים בשנה!) לארגונים בינלאומיים המתמקדים בסיוע במשבר, בריאות וחינוך.

6. שורת טקסט משבר

הנה דוגמה מושלמת לשימוש בטכנולוגיה לתמיד. הפוך למתנדב כדי לעזור ל-Crisis Text Line להמשיך להציע תמיכה חינם, 24/7 למי שנמצא במשבר. אם אתה לפחות בן 18 ויכול להתחייב להתנדב ארבע שעות בכל שבוע, אתה יכול להגיש בקשה להכשרה בחינם.

7. Zoouniverse

Zooniverse היא פלטפורמה למחקר מופעל על ידי אנשים, שממש לא היה אפשרי (או מעשי) ללא עזרתם של מתנדבים מקוונים. הקדישו כמה או מעט זמן שתרצו בזיהוי בעלי חיים בסכנת הכחדה, סיווג מערכות גלקסיות או תמלול כתבי יד שייקספיריים.

Zoouniverse

8. פרויקט גוטנברג

נוסדה בשנת 1971, ייתכן שזה רק מאמץ ההתנדבות הווירטואלי שהתחיל את הכל. המטרה היא ליצור את הספרייה הדיגיטלית הגדולה ביותר, ועד כה הם צברו 59,000 ספרים אלקטרוניים בחינם. התנדב על ידי תרומת חומרים זכאים, תמלול ספרים לטופס דיגיטלי או הגהה של עבודות של אחרים.

9. DoSomething.org

DoSomething מעצימה צעירים לחולל שינוי חברתי הן באינטרנט והן מחוץ. התנדב מקוון באמצעות אחד מהקמפיינים שלנו כדי לעזור בפתרון בעיות בעולם האמיתי. חברי DoSomething השתמשו באינטרנט כדי לדחוף בהצלחה את אפל לגוון את האימוג'ים שלהם, לשנות את ההגדרה המילונית של "שחור/שחור", וליצור מדריך לבריאות הנפש המופעל על ידי נוער לסטודנטים ברחבי הארץ.

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים קשורים

התנדבות באפריקה

התנדבות באפריקה

בימים אלה, טיולי ההתנדבות המובילים באפריקה משרתים כמה מההזדמנויות הטובות ביותר לחולל שינוי בר קיימא בקהילות מעבר לים. עם 54 מדינות, למתנדבים באפריקה יש מגוון

התנדבות במשטרה

התנדבות במשטרה

אגף המתנדבים של משטרת ישראל הוקם בשנת 1974 בעקבות הפיגוע במעלות. בשנותיו הראשונות תפח המשמר האזרחי למימדים בלתי ניתנים לניהול, בשלב מסוים כלל 130,000 מתנדבים.

מתנדבי האומות המאוחדות

התנדבות באוקראינה

רופאים מתנדבים, אחיות, מטפלים, רופאי שיניים, עובדים סוציאליים, רופאים רפואיים ואנשי מקצוע רפואיים אחרים מספקים סיוע הומניטרי לצרכים הפיזיים, הנפשיים והרגשיים של האוקראינים. הם גם

יצירת מרחבים בטוחים לנוער בסיכון

התנדבות בירושלים

ירושלים, עם ההיסטוריה הענפה שלה וחשיבותה הדתית העמוקה ליהדות, לנצרות ולאסלאם, כבשה את הנפש והנשמה במשך אלפי שנים. הסמטאות העתיקות המפותלות של העיר, השווקים השוקקים

התנדבות

התנדבות בתל אביב

התנדבות היא אחת הדרכים הטובות ביותר להחזיר לקהילה, בנוסף זה כיף ואתה זוכה לפגוש אנשים מדהימים בתהליך! יש המון ארגונים מעולים וארגוני צדקה שזקוקים לעזרתך

דילוג לתוכן