10 הזדמנויות להתנדב עם ילדים

בתור התחלה ניתן להתנדב בבתי ספר, במועדוני נוער או במחנות קיץ, להוביל את הצופים או המדריכים, או להתנדב כמאמן ספורט.

עם זאת, אם אתם מחפשים רעיונות ספציפיים יותר, מספר ארגוני צדקה לילדים מסתמכים על עזרתם של מתנדבים.

1. עזרה במרכז לילדים בפעולה לילדים

Action for Children עוזרת לאלפי תינוקות, ילדים ומשפחות ברחבי בריטניה. מטרת הצדקה היא לתת לילדים ולצעירים את התמיכה המעשית והרגשית הדרושה להם כדי לעזור להם להצליח. העמותה פועלת עם ילדים נכים ובני משפחותיהם, מטפלות צעירות, אמהות מתבגרות ואלו הנמצאים במערכת הטיפול.

ישנן מספר דרכים שבהן מתנדבים יכולים להיות מעורבים; אחת הדרכים הקלות ביותר היא לסייע לצוות באחד ממרכזי הילדים של הצדקה ברחבי בריטניה. כמתנדב במרכז לילדים, אתה יכול לקחת חלק במפגשי שהייה ומשחק, לסייע בשירותי בריאות ילדים ומשפחה, להשתתף בתוכניות תמיכה בדיבור ושפה, או לעזור לשמור ולפתח את הנוכחות של המרכז במדיה החברתית.

להתנדב עם ילדים

2. ענה לטלפונים של קו ילדים עם ה-NSPCC

במשך שנים Childline עוזרת לילדים ולצעירים בבריטניה, 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, אבל כרגע יש להם את היכולת לענות רק לשלוש מכל ארבע שיחות מילדים נזקקים. זה המקום שבו מתנדבים יכולים לעזור.

מתן רק ארבע שעות מזמנכם בשבוע יכול להבטיח שכל ילד יקבל את האוזן הקשבת שמגיעה לו. כיועץ מתנדב תקבל הכשרה להציע נחמה, תמיכה ועצות מעשיות למתקשרים צעירים. אתה יכול לעזור גם כמנהל, יועץ דוא"ל או מתנדב מרכזיה.

3. הפוך למתנדב פעילויות נוער עם Whiz Kidz

Whiz Kidz מספקת לילדים וצעירים מוגבלים את ציוד הניידות להם הם זקוקים ותומכת בהם בלימוד מיומנויות חיים חיוניות.

עמדות התנדבות של פעילויות נוער זמינות ברחבי בריטניה ובדרך כלל דורשות ממך לוותר יום אחד בכל חודש. אתה תתמוך במשתמשים בכיסאות גלגלים בגילאי 8 עד 25 במגוון פעילויות, במגוון שירותים כולל הכשרה לכיסאות גלגלים, מועדוני שגרירים ומחנה וויז קידז. אתה תבטיח שכל הצעירים יהיו מעורבים ובטוחים ומספקים פעילויות מהנות ומעצימות. תזדקק להתלהבות וביטחון עצמי, כמו גם לגישה גמישה ויצירתית לעבודה עם צעירים.

אפשרויות התנדבות אחרות כוללות עזרה באירועים או להיות מתנדב להכשרת כיסא גלגלים.

4. התיידד עם ילד עם ברנאדו

כאחת מארגוני הצדקה המובילים לילדים בבריטניה, ברנאדו'ס עוזרת לשנות את חייהם של כמה מהילדים הפגיעים ביותר במדינה.

כחבר אתה תקדיש שלוש עד חמש שעות על בסיס שבועי או שבועיים כדי לשמש כחברה לילד או לאדם צעיר ולספק אוזן קשבת. אתה יכול להבטיח שהחבר החדש שלך ייהנה מזמן פנאי נחוץ על ידי לקחת אותו לפארק, לקולנוע, באולינג או למוזיאון, או שאתה יכול לספק תמיכה מעשית יותר על ידי עזרה בשיעורי בית או הסעת הצעיר לפעילויות קבוצתיות. שירותי התיידדות מתקיימים בדרך כלל בערבים או בסופי שבוע.

להתנדב

דרכים אחרות להתנדב עם ילדים בברנאדו כוללות עזרה במערך משחק מקומי, מתן הזדמנות למבקשי מקלט צעירים ללמוד ולתרגל אנגלית והפעלת קבוצות נוער מקומיות לבני נוער נכים.

5. לספק תמיכה אקדמית עם Action Tutoring

ארגון צדקה התומך בתלמידים מרקע מוחלש כדי להשיג רמה משמעותית של הישגים אקדמיים, Action Tutoring תמכה ב-5,528 תלמידים ברחבי הארץ בשנת 2020/21 באמצעות 31,763 מפגשי חונכות. למעלה מ-2,700 מתנדבים תמכו בעבודתם ב-2020/2021 ותוכלו להצטרף לשורותיהם כדי לעזור לשפר את הסיכויים של הדורות הבאים.

כמתנדב ב- Action Tutoring, אתה יכול לתת את זמנך באופן אישי או מקוון כדי לעזור לתלמידים לשפר את יכולות האנגלית והמתמטיקה שלהם. על ידי מתן שעה אחת בלבד בשבוע תוכלו לעשות שינוי בחייהם של ילדים מוחלשים המתגוררים באזורכם.

6. תמכו בהתפתחות הגיל הרך בסרי לנקה

אם תרצה להתנדב עם ילדים רחוקים יותר ולשלב את התשוקה שלך לעבוד עם צעירים עם האהבה שלך לטייל, יש מגוון הזדמנויות זמינות.

בעבודה בסיר לנקה עם פרויקטים בחו"ל, תעבוד בגני ילדים, מעונות יום ובמרכזים קהילתיים ותעזור לצוות בתפקידם היום-יומי. תארגן ותבצע פעילויות מהנות לקידום התפתחות בגיל הרך, תעניק טיפול מיוחד לילדים עם צרכים מיוחדים ותיצור משאבים חינוכיים. עם בסיס בעיירה קולומבו בסיר לנקה תגור עם משפחה מארחת.

7. טיפול בילדים מוחלשים בהודו

הודו נאבקת לטפל במספר ההולך וגדל של ילדים שנולדו לעוני; בגלל זה המדינה היא ביתם של אלפי צעירים. כמתנדב קאיה תפעל לפיתוח הכישורים הקוגניטיביים, האקדמיים, הרגשיים והחברתיים של ילדים על ידי סיוע למחנכים מקומיים בפעילויות היומיומיות שלהם.

בעבודה בבתי ספר, מעונות יום או בתי ספר לילדים עם לקויות למידה תלמדו מיומנויות בסיסיות של אנגלית ומתמטיקה, תוביל שירים וחרוזים, תשחק במשחקים, תבצע פעילויות בחוץ ותעקוב אחר התפתחות הילד. תוכל להשלים דוחות התקדמות שבועיים עבור כל ילד ולהשתתף במפגשי התנדבות.

8. עבודה על פרויקטים קהילתיים בגאנה

בהתבסס שעתיים וחצי מעיר הבירה אקרה, Pod Volunteer נותן לך את ההזדמנות להיתקע בפרויקטים קהילתיים המועילים ישירות לילדים בגאנה.

כמתנדב תהיה מעורב בבניית עתיד מזהיר יותר לכמה מהקהילות העניות ביותר. חיים ועבודה עם מקומיים תיתקעו למספר פרויקטים, כולל אספקת מנורות סולאריות לילדים ביישובים מרוחקים, מתן לילדים ביישובים מבודדים גישה לאופניים כדי שיוכלו להגיע לבית הספר, עזרה למועדונים לאחר בית הספר, קידום יוזמות היגיינה ב- בתי ספר למניעת מחלות ואימון ענפי ספורט כגון כדורגל וכדורעף.

בדרך כלל תעבוד חמישה ימים בשבוע ותהנה מיומיים חופש. בזמנכם הפנוי תוכלו לחוות את החיים והתרבות של גאנה ולבקר באתרים מקומיים, לרבות מפלים, פארקים לאומיים ושווקים תוססים.

9. לתמוך בהתפתחות הילדות ולשפר את האוריינות בג'מייקה

ממוקם במנדוויל ומתארח אצל משפחה מארחת מקומית, תעבוד עם מורים ומטפלים במעונות יום מוחלשים, גני ילדים או מרכזי צרכים מיוחדים. בתוכנית הספציפית הזו לפרויקטים בחו"ל תיצור חומרי למידה ותשתתף בפעילויות חינוכיות כדי לעזור לילדים לתרגל את הקריאה והכתיבה שלהם.

התנדבות עם ילדים

אתה תעבוד בימים שני עד שישי, בדרך כלל חמש עד שש שעות ביום. אתה תבלה את הערבים שלך עם המשפחה המארחת שלך ואת זמנך הפנוי בחקר חופים ומפלים מקומיים. הארגון גם מפעיל סדנאות חברתיות קבועות עבור מתנדבים להיפגש.

10. לספק תמיכה לנוער ברומא

באזורים מוחלשים ברומא אין להרבה צעירים גישה לפעילויות לאחר בית הספר כגון מועדונים לאחר בית הספר, תמיכה בשיעורי בית או משאבים ללמוד אנגלית המובילים להזדמנויות לא שוויוניות בשלב מאוחר יותר בחיים.

כמתנדב תמיכה לנוער במטה המתנדבים הבינלאומי, תיצור ותיישם פעילויות חוץ-לימודיות חדשות, תלמד ספורט, מוזיקה, שפות ו/או אומנויות ומלאכות, הכל תוך מתן מרחב בטוח לבני הנוער השוליים.

אתה תבלה שלוש שעות ביום בהתנדבות ושאר הזמן שלך פנוי לתכנון פעילויות חברתיות או לנצל את שיעורי השפה האיטלקית הניתנים. מתנדבים נהנים גם מסופי שבוע מחוץ לתפקיד, כך שיהיה לך מספיק זמן לחקור את המדינה העשירה מבחינה תרבותית זו. אתה תהיה חופשי לבקר באתרים היסטוריים, לשתות אספרסו ולטעום מהמטבח המפורסם בעולם. יתרה מכך, רומא היא ביתם של הקולוסיאום, הוותיקן והקפלה הסיסטינית.

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים קשורים

מתנדבי האומות המאוחדות

איך למצוא ארגון צדקה מומלץ

ברוכים הבאים לעולם התוסס של הפילנתרופיה בישראל! עם אינספור ארגוני צדקה המוקדשים למטרות מגוונות, מציאת הצדקה המושלמת לתרום לה יכולה להיות מסע מעשיר. בין אם

תוכניות צדקה והתנדבות מובילות בתאילנד השנה

לנסוע לתאילנד לעבודת צדקה

יציאה למסע כדי לנסוע לתאילנד לעבודת צדקה יכולה להיות חוויה מתגמלת להפליא. פנינה זו מדרום מזרח אסיה, הידועה בתרבות העשירה, הנופים היפים והמקומיים הידידותיים שלה,

התנדבות לסטודנטים

התנדבות לסטודנטים

עבודה התנדבותית לתלמידים היא חוויה טרנספורמטיבית שחורגת מעבר ללמידה מסורתית בכיתה. עיסוק בשירות קהילתי לא רק מעצים את התלמידים להשפיע לטובה אלא גם מטפח כישורי

התנדבות בונה ביטחון עצמי והערכה עצמית

הזדמנויות התנדבות וירטואליות

הזדמנויות התנדבות וירטואליות צצו כדרך טרנספורמטיבית עבור אנשים לחולל שינוי, תוך מינוף כוחה של הטכנולוגיה להתחבר, לשתף פעולה ולתרום למטרות שונות ברחבי העולם. בעולם יותר

דילוג לתוכן