התנדבות עם נוער בסיכון

רוצה להתנדב בחו"ל עם תוכניות חברתיות המסייעות לנוער בסיכון? מצא את התוכנית המושלמת עבורך:

קהילת סיימון: התנדבות מלאה וחלקית

www.simoncommunity.org.uk

חלק ניכר מהעבודה בקהילת סימון מתבצעת על ידי מתנדבים, המרכזים ומנהלים את עבודת המגורים וההסברה של סיימון. מתנדבים במשרה מלאה מתגוררים בבתים עם הדיירים, חולקים את החוזקות והחולשות ההדדיות ויוצרים קשר ייחודי.

Fundacion Bolivar Education: עבודה התנדבותית באקוודור

www.ecuadorvolunteers.org

Foundation Bolivar Education הוא ארגון ללא מטרות רווח שבסיסו בקיטו ונוסד בשנת 1995, נותן תמיכה לתחומים שונים שבהם מתנדבים עושים את ההבדל באמצעות עבודתם ותרומתם.

עבודה התנדבותית באקוודורויות התנדבות בישראל

AmeriSpan: מתנדב ומתמחה בחו"ל

www.amerispan.com

כל שפה, כל תרבות, בכל מקום, תוכניות AmeriSpan כוללות טבילה בשפה, תוכניות התנדבות והתמחות, לימודים במכללות בחו"ל, SALUD ספרדית ופורטוגזית רפואית, פיתוח מקצועי, תוכניות למחנכים, קיץ לבני נוער בחו"ל, שפה וכיף ותוכניות קבוצתיות.

ילדים ברחבי העולם: מיקומי התנדבות

www.kidsworldwide.org

KIDS Worldwide עוזרת לארגן מיקומים למתנדבים בינלאומיים להשתלב בפרויקטים לילדים הממוקמים במדינות מתפתחות ברחבי העולם. פרויקטים אלו מנוהלים על ידי ארגונים הרשומים במדינה בה הם עובדים. Kids Worldwide שונה מרוב הארגונים המתנדבים האחרים בכך שהם לא גובים כסף מהפרויקטים על היותם באתר האינטרנט שלהם או על השירותים שלהם. אין איש ביניים ולכן העלות סבירה מאוד למתנדבים.

התנדבות גלובלית: התנדבות קהילתית ומקצועית בבוליביה ובארגנטינה

www.voluntarioglobal.org.ar

האיזון של Voluntario Global בין עבודה וחיים בדרום אמריקה הופך אותה לאחת החוויות הייחודיות ביותר בסביבה. מתנדבים יכולים ליהנות ממקור ראשון מהתרבות הלטינית המרגשת, ללמוד ספרדית ולפתח מיומנויות חשובות לעתיד. לכל המתנדבים יש הזדמנות לגור בבית המרכזי בשדרת מאיו, בלב בואנוס איירס, או עם "פורטנו" (מקומי של בואנוס איירס) על מנת לקבל חוויה ארגנטינאית אותנטית.

UBECI: התנדב לטובת הילדים בסיכון של קיטו

ubeci.org

קרן UBECI שואפת לצמצם את שעות העבודה עבור למעלה מ-600 ילדים, בגילאי 1-17, אשר במקום להירשם לבית הספר, עובדים עד 12 שעות ביום בשווקים של קיטו. UBECI משיגה זאת על ידי מתן שירותים חינוכיים, חברתיים, רגשיים, רפואיים ודנטליים לילדים אלה ולמשפחותיהם. עבודה ישירה עם ילדי רחוב מאפשרת ל-UBECI להתמודד עם הבעיה הגדולה יותר של עוני ילדים. UBECI צופה קיטו שבו כל ילד יכול לקבל עתיד מלא בחינוך הולם, על מנת להיות מסוגל להיות חבר מצליח, בריא ותורם בקהילה שלו.

הילדים בסיכון

ICYE-UK – חילופי נוער בין-תרבותיים: מיקומים גלובליים בהתנדבות קצרים וארוכים

www.icye.org.uk

פרויקטים לטווח קצר וארוך זמינים למתנדבים שרוצים לעשות שינוי על ידי התנדבות זמנם בינלאומית. הפרויקטים מתקיימים באפריקה, אמריקה הלטינית ואסיה ונעים בין עבודה עם ילדי רחוב באקוודור, הוראת אנגלית או צרפתית במרוקו, קידום המודעות ל-HIV בקרב נשים בקניה ועד לעבודה בתקשורת בניגריה. מגוון רחב של פרויקטים סביבתיים זמינים בקוסטה ריקה.

קבוצת קקטוס: תכנית התנדבות ושפה

www.volunteers-abroad.com

תכנית התנדבות ושפה היא השילוב האידיאלי למי שרוצה לשקוע בתרבות ולהכיר באמת את תושבי המדינה בה הם מבקרים. התוכנית מתחילה בקורס שפה של 2 עד 12 שבועות, ולאחריו השמה בהתנדבות של 4 שבועות או 8 שבועות. מיקומים מוצעים בתחומים הבאים: עבודה סוציאלית וחינוך; סְבִיבָתִי; מינהל, שיווק ותרבות ובניה. שימו לב שמתנדבים לא יכולים לבחור את תחום העבודה הספציפי שלהם עד שהם הגישו את ההזמנה שלהם ומתנדבי קקטוס בחו"ל שלחו את טופס פרופיל המתנדבים שלהם.

ניסוי-צרפת: תוכנית התנדבות

www.experiment-france.org

תוכנית זו מיועדת לסטודנטים המחפשים חוויה ייחודית המאפשרת להם לגלות תרבות חדשה, לחיות במשפחה מארחת, תוך התנדבות בצרפת בעמותות ללא מטרות רווח. זוהי גם דרך מצוינת להכיר חברים חדשים, לפתח מיומנויות בינאישיות ולעתים קרובות לתרגל ולשפר את הצרפתית שלך כשפה זרה.

באמצעות מתנדבים: העשרה חינוכית בבית הילדים פיקללה

www.viavolunteers.com

בית הילדים פיקללה ממוקם באזור שקט של העיירה Khayelitsha לא הרחק מקייפטאון.

פיקללה מספקת טיפול ביתי בטוח, מאובטח ומטפח עד 40 ילדים בגילאי 0-8 שנים. הילדים מושפעים או נגועים ב-HIV/איידס. כל הילדים ננטשו והתייתמו, הוזנחו או התעללו.

United Planet (UP): התנדבות בחו"ל Quest

התוכנית הייחודית של United Planet, Volunteer Abroad Quest, משלבת התנדבות בחו"ל, לימוד שפות, פעילויות תרבות, טיולי למידה ופרויקטים מיוחדים למודעות תרבותית כדי לספק חוויה מספקת להפליא למתנדבים ותמיכה רבת ערך לקהילות נזקקות. קווסטים לטווח קצר (1-12 שבועות) ו-Quests לטווח ארוך (6-12 חודשים) זמינים. משימות ארוכות טווח מנוהלות באמצעות חילופי נוער תרבותיים בינלאומיים.

מתנדבים לשותפות בינלאומית (VIP): מתנדבים בחו"ל

מתנדבים לשותפות בינלאומית (VIP) מציעה הזדמנויות התנדבותיות ליחידים או לקבוצות לעשות שירות קהילתי בינלאומי בתחום הבריאות, השירותים החברתיים, הסביבה והחינוך. עבודה עם פרויקט פיתוח כפרי, התנדבות במרפאת בריאות, עבודה עם ילדים, מלמדת אנגלית.

COOPI – Cooperazione Internazionale: מתנדבים בינלאומיים

COPI מחויבת להילחם נגד אי צדק חברתי ועוני בדרום העולמי ולבנות עתיד המבטיח לכולם תנאי חיים הולמים, שוויון הזדמנויות וכיבוד זכויותיו. על מנת לבצע את פרויקטי הפיתוח והתערבויות החירום שלה, COPI זקוקה לכוח אדם מיומן ומתנדבים, אשר לאחר שקיבלו את ההצעה, מוכנים לעזוב ולהוציא את הידע שלהם לפועל.

מתנדבים בינלאומיים

WorldTeach: WorldTeach מורה מתנדב

WorldTeach מחפשת כעת אנשים חדורי מוטיבציה שישמשו כמורים מתנדבים בתכניות השנה, הסמסטר והקיץ שלנו השנה. המורים המתנדבים שלנו עובדים במדינות מגוונות באינספור מיקומים. מיקומי המיקום נעים בין כפרים של הסוואנה הטנזנית, למוקדים העירוניים של קולומביה, ליערות הגשם הצפופים של גיאנה ועד לאיים נידחים באמצע האוקיינוס השקט, בין היתר. מתנדבים מלמדים מקצועות רבים כולל אנגלית כשפה זרה, מתמטיקה, מדעים וטכנולוגיית מחשוב מידע.

מתנדבים הם מורים במשרה מלאה, ובתוכניות מסוימות יש להם גם הזדמנות לזכות בתעודת TEFL במהלך תקופת השירות שלהם. בעוד שמתנדבים חולקים את הכישורים והידע שלהם עם תלמידיהם וקהילותיהם, הם גם צוברים הבנה תרבותית, כישורי שפה זרה, מפתחים ניסיון מנהיגותי ולומדים כיצד להיות סתגלנים ובעלי תושייה יותר. מיומנויות מפתח אלו מהוות חלק בלתי נפרד מהפיכה לאזרח עולמי אחראי וישימות לכל מסלול קריירה.

קרן ההר: מתנדבת ההרים נפאל

The Mountain Volunteer Nepal היא תוכנית של The Mountain Fund, ארגון לא ממשלתי מבוסס ארה"ב עם ניסיון של עשור בפיתוח בנפאל. מייסד קרן ההר קיבל את מדליית סר אדמונד הילרי לשנת 2010 על העבודה שהוא וקרן ההר עשו במהלך העשור האחרון. תוכנית ההתנדבות שלנו היא חלק מהמשימה המתמשכת שלנו לעזור לתושבי נפאל. אנחנו צריכים מתנדבים ללמד אנגלית, לעבוד עם ילדים בסיכון או לעזור בבתי חולים. אנו נארח אתכם בבית היפה והיפה שלנו באזור VIP של קטמנדו והמשפחה שלנו וצוות מסור וארוך טווח יעזור לכם בזמן שהות בנפאל כדי להבטיח שיהיה לכם טיול של פעם בחיים תוך כדי עזרה לזולת. יש לנו משרד בארה"ב לבירורים.

מתנדבים קוסמיים: מתנדבים בחו"ל

Cosmic Volunteers מציעה תוכניות התנדבות באפריקה, אסיה ודרום אמריקה. תכניות אלו כוללות הוראת אנגלית, עבודה בבתי יתומים, בתחום הבריאות, בעיתונות, במרפאות HIV/איידס, בשימור ובסיורי תרבות.

מזהה הודו: הזדמנויות להתנדבות

מתנדבי AID India הם חלק בלתי נפרד מתפקידיה, שכן הם אלו שיוצרים את הקבוצות הראשוניות בכפרים ומספקים לאנשים את ההכשרה וההשכלה המתאימה במקצועות המסחר והמנהיגות. מיקומי מתנדבים נעים מהוראת ילדים ועד הדרכת מורים ביישומי מחשב, מעבודה על תוכנית מיקרו אשראי ועד הקמת רפתות.

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים קשורים

מתנדבי האומות המאוחדות

איך למצוא ארגון צדקה מומלץ

ברוכים הבאים לעולם התוסס של הפילנתרופיה בישראל! עם אינספור ארגוני צדקה המוקדשים למטרות מגוונות, מציאת הצדקה המושלמת לתרום לה יכולה להיות מסע מעשיר. בין אם

תוכניות צדקה והתנדבות מובילות בתאילנד השנה

לנסוע לתאילנד לעבודת צדקה

יציאה למסע כדי לנסוע לתאילנד לעבודת צדקה יכולה להיות חוויה מתגמלת להפליא. פנינה זו מדרום מזרח אסיה, הידועה בתרבות העשירה, הנופים היפים והמקומיים הידידותיים שלה,

התנדבות לסטודנטים

התנדבות לסטודנטים

עבודה התנדבותית לתלמידים היא חוויה טרנספורמטיבית שחורגת מעבר ללמידה מסורתית בכיתה. עיסוק בשירות קהילתי לא רק מעצים את התלמידים להשפיע לטובה אלא גם מטפח כישורי

התנדבות בונה ביטחון עצמי והערכה עצמית

הזדמנויות התנדבות וירטואליות

הזדמנויות התנדבות וירטואליות צצו כדרך טרנספורמטיבית עבור אנשים לחולל שינוי, תוך מינוף כוחה של הטכנולוגיה להתחבר, לשתף פעולה ולתרום למטרות שונות ברחבי העולם. בעולם יותר

דילוג לתוכן